Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi alapján válogatnak játékoso...

Redcarpet kérdése:

Mi alapján válogatnak játékosokat a megye válogatottba(futball)? Hogyan lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Pusztán jó kapcsolatok kérdése az egész
2020. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Klubjukban nyújtott teljesítményük alapján.
2020. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha a korosztályosra gondolsz, akkor az mlsz meg szokta hirdetni, hogy melyik napokon hol és mikor van a különböző korosztályok válogatója. általában az edzők viszik a legügyesebbeket a csapataikból. baromi rég voltam fiatal, így nem tudom, hogy ez változott-e az utóbbi 20 évben, de érdemes az mlsz honlapjára vetni egy pillantást, esetleg írni nekik, ha nem találod
2020. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tambi3 ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem mondom én, hogy legyetek a mai "Aranycsapat", de őszintén kívánom, hogy legalább a Ti korosztályotok mutasson valamit az Albert, Mucha, Branikovits, Novák, Fenyvesi II., sőt Bene, Fazekas, Dunai Antal... és reggelig lehetne folytatni olyan nevekkel, akiknek a maiak (tisztelet a kivételnek, amit én nem látok...) a cipőjét sem köthetnék meg.


Ha megnézed a "még éhes farkas", igazán küzdő ifju (nem a mostani) Messi-t vagy Ronaldót (teli vele a youtube), akkor rájössz, hogy Te is lehetsz olyan sikeres, mint ők! Ez nem túlzás!!! A labdarúgás erőnléti és technikai elemekre épül, mindkettő megszerezhető illetve elsajátítható. Aki könnyebben tanul, az az "őstehetség", a többinek sokkal (akár tízszer, vagy ötvenszer) többet kell gyakorolni, mire ráéreznek. Legyél gyorsabb, ugorj magasabbra, rúgjál pontosabban! Lehet, hogy nem elég a napi száz vágta, akkor csinálj ötszázat, és gyorsabb leszel. Lehet, hogy nem elég a száz felugrás, akkor csinálj ezret. "Szeresd a labdát, és ő is szeretni fog téged!" Nem baj, ha tízezerszer nem sikerül, az egymilliomodik jó lesz...És ettől a hatalmas rutintól leszel magabiztos a pályán, ami a harmadik nagyon fontos tényező. Kinyílik a szemed, nem kell gondolkodnod a jó megoldáson, jönni fog magától.


Jó utat, érd el a csillagokat!

2020. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!