Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 23 evesen elkezdhetem meg a...

23 evesen elkezdhetem meg a kezilabdat? Esetleg mas labdajatekot?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok Nemetorszagban elek, es szeretnek valami labdajatekot elkezdeni. Nem nagyon keziztem meg, csak tesioran ha eppen azt jatszottuk regen. Inkabb küzdösportos multam van, illetve usztam sokat. 178cm es 70 kilo vekony testalkatu vagyok. Bedaralnanak kezilabdan? Esetleg mas sport amit elkezdhetnek meg igy 23 evesen, ugy hogy versenyezni is tudjak? Nem akarok olimpikon lenni, csak versenyezni

2020. szept. 9. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem. 23 évesen tilos elkezdeni a kézilabdát, Németországban erről konkrétan törvény is van, mivel nem szeretnék, hogy túlkorosak vagy szellemileg retardáltak játszák ezt a sportot!
2020. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. Élsportoló nem leszel, de ennyi.
2020. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

neeem nem azert mert azthinnek, hogy retardalt vagyok, hanem mert nem tudnek velem egykoruakkal jatszani, mert ök mind mar 6 eves koruk ota nyomjak pl mint a judosok.. :)


köszönöm a valaszt.

2020. szept. 9. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Elkezdheted, de ügyes akkor sem igazán leszel benne, ha amúgy olyan tehetséged van, hogy a világ legjobbja lehettél volna, ha gyerekkorodtól csinálod.

Annyi alaptechnika és mozgáspanel van, ami beivódik az izommemóriába, hogy az hihetetlen.

Ettől még lehet élvezni persze!

2020. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!