Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hülyeség focistának nevezni...

Hülyeség focistának nevezni valakit, aki csak hobbiból csinálja, és megyei 3. osztályú csapatban van benne?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs értelme így hívni, az a focista számomra aki profi, tehát meg tud élni ebből.
2020. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Annak kell nevezni amibol megel. Ha foci mellett ugyved, akkor o ugyved es nem focista.
2020. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: nekem van barlangász meg hegymászó ismerősöm, aki nem abból él, mégis simán rámondom. Szóval nem általános, amit írsz. Szövegkörnyezetfüggő szerintem.
2020. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség? Ő egy amatőr focista.
2020. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DnPlymn válasza:

Attól, hogy valaki nem focista, még meg tud élni belőle.

Magyarországon vagyunk, vagy nem? :D

2020. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha, jól tud focizni, akkor focista. A máltai, izlandi csapatok is, csak mâsodállásban focisták, de focisták, jól játszanak.


(Hiszek a magyar fociban. Hiszem, hogy egy nap feltámad, tartósan! 😁😭)

2020. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A magyar Mennyei Bajnokságban (NB1) labdakergető hulladékok többségét is hülyeség focistának nevezni. Tisztelet a kivételnek.
2020. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!