Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 20 évesen még el lehet kezdeni...

20 évesen még el lehet kezdeni focizni de nem hobbiként és 0 ról indulva?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent el lehet kezdeni akármikor, de profi már nem leszel benne sohasem. Ahhoz őstehetség,szorgalom, kitartás és vagy 15 év munka kell. Ráadásul a testet már gyerekkortól kezdve fel kell készíteni a későbbi nagy terhelésre, az izmok, ízületek kamaszkorban erősödnek meg igazán, az ebben a korban végzett edzésmunkának van a legnagyobb jelentősége, ezt már később bepótolni nem lehet.
2020. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vótmá...
2020. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor ne fűzzek hozzá sok reményt?
2020. szept. 21. 15:57
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Felejtsd el. Mire el jutsz arra a szintre (ha egyáltalán eljutsz), addigra kiöregszel.
2020. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást egy pozitív szó nem volt.
2020. szept. 22. 10:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel mond azt semmilyen sportot ne kezdjek el..
2020. szept. 22. 10:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ember 20 évesen már egy nagy csapatban kellene játszanod, nem ennyi idősen elkezdeni. Hobbiként játszhatod, de megélni nem fogsz belőle. Legalább 15 év kitartó fegyelmezett játék kell ahhoz hogy egyáltalán legyen esélyed bekerülni egy csapatba ahol még fizetést is kapsz.

Bármilyen sportot elkezdhetsz. Lehetsz testépítő vagy futó, de a focihoz rengeteg technika és tapasztalat kell. A focisták 99%-a 35 éves korában visszavonul, mert kiöregszik, de 30 felett már nem nagyon szokták leigazolni őket.

Erre mondtam hogy mire oda jutnál már nem fogsz kelleni senkinek mert kiöregedtél. Ne hisztizz!

2020. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: irreális, amit akarsz - ne a válaszolókat hibáztasd, hogy erre felhívták a figyelmedet.


Bátorítás...? Mire? A lehetetlenre?

Bátoríts te egy csípőficamos 120 kilós tizenévest, hogy még lehet belőle balerina...


Nem arról van szó, hogy ne kezdj bele. Hanem arról, hogy lekéstél arról, hogy "nem hobbiként" bármire is vidd a fociban. Komolyan, megye III. osztályban se kezdenek veled, mert tele vannak 6-8 évesekkel.

2020. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat.. nem hisztizek.. nem szokásom. de köszönöm a válaszokat. :)
2020. szept. 26. 19:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem hibáztattam senkit.. ha te ezt hibáztatásnak veszed akkor.. oké. nem írtam azt hogy xy te miattad nem.
2020. szept. 26. 19:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!