Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyibe fog kerülni a Fradi-B...

Mennyibe fog kerülni a Fradi-Barca meccs jegy kb?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam meccsen,de ha el lehet menni esetleg,akkor ezt lehet nem hagynám ki a Barcelona miatt. Nem vagyok tisztába az árakkal,hogy kb ezek a nagy meccsek mennyibe szoktak kerülni?

2020. okt. 1. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

El kell szomorítsalak, nagyon kis esélyed lesz jegyet szerezni. Tavaly az EL-re a szezonbérletes szurkolók vehettek EL bérletet. A szezonbérlet ára 20500ft kedvezményesen, az EL bérlet ára 10ezer volt kedvezményesen.

Ebből kiindulva 30ezer alatt nem úszod meg, de a nagy csapatok miatt 40-el számolj.


De a legnagyobb baj a hely hiány. Szóval hiába veszel szezonbérletet, csak 7ezer hely lesz, amit vagy aki kapja marja alapon adnak el vagy sorsolnak, szóval az esélyeid nagyon kicsik lesznek.


Én is szeretnék menni, de nem szabad beleélni magad, mert nagyon kicsik az esélyek a jegyre:(

2020. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igeen sajnos nemrég olvastam róla:( De nagyon köszönöm,hogy így kifejtetted!!
2020. okt. 1. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet zártkapus meccsek lesznek alapon, szóval tökmindegy. Amúgy ott a tévé, ott is mutatnak mindent.
2020. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz zárt kapus, ez már hivatalos.
2020. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!