Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet jegyet vásárolni...

Hogyan lehet jegyet vásárolni egy FTC focimeccsre a BL-ben Budapestre?

Figyelt kérdés

Nem találtam ilyesmit, és nagyon nem értek hozzá. Igazából november 4. érdekelne a Juventus - Fradi meccs.

Hogy tudnék online jegyet venni?



2020. okt. 3. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd a fradi felületén lehet, de ne nagyon éld bele magad, hogy kapsz jegyet. Tavaly az EL meccsekre a szezonbérletesek vehettek elsőnek jegyeket (ami amúgy fair lenne most is és szinte biztos, hogy így lesz), viszont mivel csak 6ezer hely lesz, így ez pár perc alatt el fog kelni köztük és valószínüleg még egy bérletes sem biztos, hogy kap jegyet.


Én is örülnék egy jegynek, ne érts félre, de ne nagyon éld bele magad, mert nincs rá nagy esély, hogy kapj jegyet. Egy szezonbérlet 30ezer kedvezményesen, ennyit kell fizetned érte, hogy ne olyan rossz eséllyel kapj jegyet, de így se lenne 100%.

2020. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Juventus-Fradi meccs nem Budapesten lesz, hanem Olaszországban.
2020. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rossz ezt hallani.

Bocsánat, a Fradi-Juventusra gondoltam.

2020. okt. 3. 16:30
 4/5 anonim válasza:
Hát én is szívesen kimennék a Juventusra, vagy akár a Barcára is, de valószínűleg nem igen fog kijutni oda földi halandó.
2020. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csabajeno válasza:
Elméletileg pozitív
2020. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!