Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai Dominik nélkül van...

Szoboszlai Dominik nélkül van esélye a labdarúgó válogatottnak Bulgária ellen?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, így is a Magyar csapat az esélyesebb.
2020. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nincs sok, NB2-es Dzsudzsák meg ilyen Cseri Tamásokkal nem sokra fog menni a válogatott
2020. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Bolgároknál sem játszik Galabinov, úgyhogy náluk is van egy kemény érvágás.

Ezeket figyelembevéve is a magyar csapat az esélyesebb, a bolgárok az utolsó 13 tétmeccsükből 1 győzelmet tudtak aratni a csehek ellen (6 vereség, 6 döntetlen), úgy, hogy az ellenfelek között olyan csapatok voltak, mint Fehéroroszország, Koszovó, Ciprus, és a 6 döntetlen között sincs olyan, amire nagyot csettintenék...

Mi ugyanerre a 13 tétmeccsre nézve elég hektikusak vagyunk, 1 döntetlen, 7 győzelem, 5 vereség, de az 5 vereségünk azért veretesebb csapatok ellen esett, és a 7 győzelemben is van 1-2 skalp. (törökök, horvátok, Wales)

Az utolsó két meccsen egész harcos játékot mutattunk, a statisztikákban egész jól jelentünk meg. Egy ekkora gödörben lévő Bulgáriát meg kellene vernünk. Én reménykedem a legjobbakban. :)


Az Izland - Románia győztesétől azért jobban tartok...

2020. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Több esélye van mint SzBROszlaivail.
2020. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Miért, az a gyerek mitől akkora ász? Túl van sztárolva de rendesen, pedig nem oszt nem szoroz.
2020. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem verjük a bolgárokat, de a románokat ledaráló Izland ellen szerintem nem lesz esélyünk.
2020. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
A foci csapatsport, nem azon az egy-két ecsethajó kirakatmajmon múlik a győzelem mint juják meg szoboszlói. Ha jól dolgoznak csapatként, akkor nyernek, ha nem akkor buknak.
2020. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
A nevét se tudod leírni jóember....
2020. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Van
2020. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Jó az azért látszott hogy Szoboszlai nélkül nem sok fantázia van ebben a csapatban. Meg lehet nyerni egy meccset szerencsés pontrúgásokkal, de felállt védelem elleni játék egész egyszerűen nem volt, egy-két helyzetet sikerült kialakítani egész meccsen.
2020. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!