Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Fradi - Juve meccsre lehet...

A Fradi - Juve meccsre lehet menni Juve mezben (vagy sapkában/sálban)?

Figyelt kérdés
Nem lesz vendégszektor a covid miatt.

2020. okt. 24. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen nem tilos, de ne csodálkozz, ha belédkötnek. A hazai szektor a hazai szurkolóknak van, pont. Én nem vagyok Fradi drukker (persze most szurkolok nekik nagyon), de az a minimum hogy egy ilyen meccsre a szurkolók mennek ki, így is zajlik a jegyeladás. És legyen benned annyi tisztelet hogyha valahogy szerzel jegyet, akkor se Juvés cuccban mész ki meg szurkolsz nekik látványosan.
2020. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Énezt megértem, normális körülmények között.

De! Most mi Juve szurkolók nem tehetünk arról, hogy nem lesz nyitva a vendégszektor. Máskülönben nyilván oda kértük volna a jegyeinket.

Most emiatt ne vállaljam fel, hogy Juve szurkoló vagyok?

Nem fogok itt végig sikítozni és szidni a Fradit vagy ilyesmi.

2020. okt. 24. 17:49
 3/11 A kérdező kommentje:

A másik pedig az, hogy én még sajnos nem jutottam ki Torinóba (pedig nyilvánaz lenneaz álom), hogy ott drukkolhassak nekik.

És most itt lenne a nagy alkalom. Negyed annyiért megvan (jegy, utazást stb.), de a covid miatt ne mehessek Juve sálban?

2020. okt. 24. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg egy igazi, hardcore Fradi drukker furcsán néz, de mondjuk nem fajul tettlegességig a dolog, abban szerintem nincs kivetnivaló. Azzal viszont nem értek egyet, hogy magyarként az ellenfélnek szurkolni hazaárulás lenne vagy hasonló, amit sokan mondanak. Nehogymár tiszta szívemből szurkolnom kelljen a Fradinak, ha amúgy meg utálom őket (Kispest szurkoló vagyok). Oké, nem kívánok nekik semmi rosszat a BL-ben, nem szurkolok ellenük, de szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, ha egy magyar ember, aki nem Fradi-drukker, kimegy szurkolni a kedvenc külföldi csapatának.
2020. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudok egyetérteni veled. Nagyon ritkán van ilyen lehetősége egy magyar csapatnak. A Fradi harcolta ki a teljesítményével hogy ott lehessen, megérdemlik a szurkolóik hogy ők lehessenek ott. Remélem egyszer majd sikerül eljutnod Juve meccsre de ez most nem az az alkalom, nagyon korlátozott a létszám. Én amúgy Barcás vagyok de eszem ágában sem lenne magyar csapat ellen nekik szurkolni vagy hazai szektorba jegyet venni ilyen esetben.
2020. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Én sem értek egyet azzal, hogy Juve szurkolóként ott lenne a helyed. Ahogy valaki írta is előttem ez a Fradi érdeme ergo a Fradi szurkolók érdemelnék meg, hogy kint legyenek és buzdítsák a csapatukat. Nem pedig a Juventus fanok, hogy ellenük szurkoljanak. Egyébként nem látok rá sok esélyt, hogy szerezz jegyeket mert először a bérletesek fognak kapni, ők pedig elviszi az összeset kb. De ha mégis szereznél jegyet, és zebrának öltözve mész ki a meccsre ne számíts kedves pillantásokra.( Teljesen érthető módon) 🦅
2020. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
#4 Én nem tudnék magyar csapat ellen a kedvencemnek szurkolni, de én sem gondolom hazaárulásnak. Alapesetben nem látnék problémát azzal ha valaki a vendégszektorba vesz jegyet. Viszont most nincsen vendégszektor, ergo ezt nem lehet megtenni. Sajnálatos, de ez van. Aki nem a Fradinak szurkol, majd kimegy máskor. Ki lehet utazni Olaszországba, vagy akármilyen meccsre mikor a Juve hozzánk közelebb játszik. Vagy megvárni amíg lesznek itthon, normális körülmények között. De az szerintem nem oké hogy a valódi hazai szurkolóktól veszi el valaki a lehetőséget ezzel.
2020. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már van jegyem. Ezért is kérdezem.
2020. okt. 24. 19:17
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Akkor még szomorúbb a helyzet kérdező. Olyan emberektől veszed el a helyet akik tényleg a saját csapatuk miatt mennének ki a meccsre. Miközben te csak zsugori vagy kiutazni Olaszországba a saját kedvenc csapatodat megnézni. Ne csodálkozz majd ha egy-két ember a szemedbe mondja az véleményét a meccsen.
2020. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van jegyem, pedig bár magyar csapatok közül fradi a kedvencem, de nyílván nem azért megyek.

Viszont cserébe próbálok beilleszkedni, mert ha nincs vendég szektor, akkor CSAK haza szurkolók lehetnek ott. Az meg azt jelenti, hogy nincs helye juve/barca szurkolóknak. Szurkolhatsz nekik magadban, de nem kéne ezt nagyon kimutatni.

2020. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!