Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is kb. annyi...

Szerintetek is kb. annyi esélyünk van az nyerni, vagy akár X-elni Izland ellen, mint kb. egy halálraítéltnek arra, hogy túlélje a kivégzést?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 21:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én siralmasnak látom ezt a játékot. Lelketlen, ötlettelen, tehetségtelen,mintha világklasszisok játszanának megyei III. játékosokkal.
2020. nov. 12. 21:30
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
Nekem a kedvencem az volt mikor vagy fél perce azt mondja hajdú B. hogy "hátha majd a második félidőben a fáradtság jelei is mutatkoznak az izlandiakon". Majd biztos a tagbaszakadt, kigyúrt, amúgy simán nehéz fizikai munkákat is végző izlandiak hamarabb fáradnak el mint a mi túlfizetett ecsetfejű primadonnáink... :D
2020. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Kifogunk kapni sajnos...:/
2020. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
A vezető gól után azért ehhez nem kellett nagy bátorság hogy ezt bemondd. A meccs előtt ez egy 50-50 volt. A durva hibát, amiből a gól született leszámítva teljesen kiegyenlített a meccs. Ha szerinted ekkora különbség van a 2 csapat közt akkor nem jó meccset nézel.
2020. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell szidni egyébként a magyar játékosokat? Pont hogy azok akik itt vannak, azok az értelmes kategória. Igen, sok pénzt kapnak, de erről ők tehetnek? Fentről pumpálnak milliárdokat a sportba és azokat is stadionokba, amik a játék képét nem fogják befolyásolni.

A mi játékosainktól pedig ennyi telik ki. Az, hogy erre sok pénzt kapnak, pedig NEM az ő hibájuk. Nyílván nem mondanak le a jó fizetésről, ha már idióta módon ennyit kapnak.

Másrészt izland még mindig jobb és rutinosabb csapat, mint mi, és ráadásul rengeteg játékosuk játszik a premier league-ben.


Egyébként nem nyújtanak gyenge teljesítményt, de jót se, izland ellen pedig a jó se biztos, hogy elég lenne.


Szóval ha nem tetszik, hogy ennyit keresnek, akkor ne a játékosokat szidd, hanem a fentebb lévő embereket.

2020. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
Ez az összeállítás egy nagy diszfunkcionális szar. Elvileg 3 védős felállás, akkor mint keres Botka (egy védő) a középpálya egyik szélen a másik meg egy támadó Holender? Miért játszik egyszerre Kalmár és Szoboszlai is a középpálya közepén? Sallai mióta csatár hogy ő játszik Szalai mellett elöl)
2020. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5-ös azért, mert egy havi szinten egy vezérigazgatói éves fizetést kapnak... Azért, mert ezért szívrohamot kellene kapni a pályán, körbe kellene minden meccsen háromszor futni az országot, meg kellene halniuk a pályán, ehhez képest vezetnek az izlandi halászok és a jégkunyhóépítők ellen
2020. nov. 12. 22:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz túl tájékozott a focival kapcsolatban, az izlandiak VB-n is voltak legutóbb illetve az EB-n negyeddöntőig mentek. Nem gyengébb a keretük lényegesen mint a miénk. Azt nem tudom miből szűröd le hogy ne küzdenének a magyarok. Van olyan hogy nem megy, pláne egy ilyen meccsen ami előzetesen teljesen kétesélyes volt.
2020. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
Na a szerencse megint ezek mellé állt, mint állandóan. Vagy ment egy telefon egy bizonyos összeggel egy bizonyos helyre... Komolyan nem hiszem el. Lassan megteszem őket EB-győztesnek, mert amit ezek végig mákolnak, vagy bundáznak, vagy is-is, arra szavak nincsenek. Most lehet megint olvasni a sok tömjénezést, meg lehet még többet adózni hogy a sztárgázsija meglegyen az ecsetfejűeknek. Annyira éreztem hogy ez lesz... Mondanám alap esetben hogy majd jó gólzsákok leszünk a portugáloknak, a németeknek meg a franciáknak, de ilyen eredmények után én már inkább nem mondok semmit, mert lesz az a pénz amiért még őket is megverik... Na menjünk, holnap meló, elvégre valakinek ki kell termelni ecsetfejék havi fél milliárdját fejenként.
2020. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Gondoltam hogy jönnek a kifogások :D Szerencse vagy bunda, na ki mit gondol?
2020. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!