Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért érzik úgy sokan, hogy...

Miért érzik úgy sokan, hogy hatalmasat fejlődik most a magyar foci? Miért ennyire elfogultak az emberek?

Figyelt kérdés

Van egy darab klubcsapatunk, aki elvergődött valahogy a BL főtáblára. Hála a Covidnak, hogy nem oda-vissza vágós volt minden meccs. Aki ért picit a focihoz, és nem elfogult az tudja, hogy már a Celtic elleni visszavágón kihullottunk volna. Molde ellen meg úgy fújt nekünk a bíro, hogy már én szégyeltem magam.


Aztán itt van az EB is. 16 óta úgy örülünk annak ,hogy a bővített létszámú EB-re sikerül az utolsó utáni pillanatban valami távoli lövéssel egy pótselejtezőn kirúgni magunkat. Ha pusztán azért jutunk ki, mert megnövelik a létszámot, akkor miben vagyunk jobbak mitn 16 előtt?


Mi ez a nagy Szoboszlai szopkodás is? Mintha Nego nem lőtt volna gólt Izland ellen. Halkan jegyzem meg, az azt megelőző 85 percben egy hulladék volt. Ez nem tűnik fel senkinek? Épkézláb labdát nem tudott kiosztani majdnem 1,5 órán át.


Félre értés ne essék, tök jó hogy kijutunk meg minden. Tök jó, hogy a Fradi kap egy csomó jurót amiből tud majd venni még pár ukránt. De azért helyén kéne tudni kezelni a dolgokat.



2020. nov. 14. 06:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
Az oroszok azért odatették magukat mindkét meccsen és a bolgárok is eléggé hajtottak. A Nemzetek Ligája meccseket nem mindenki veszi teljesen komolyan. A törököknél pont akkor volt valami háborúval fenyegető konfliktus a görögökkel, lehet az is rányomta a bélyegét a meccsre. A szerbek pár nappal előtte játszottak hosszabbításos EB pótselejtezőt és több topjátékos hiányzott vagy csak a végére állt be, akkor azért láthatóan hogy legalább a döntetlen meg legyen (volt is egy kapufa ha jól emlékszem). Az izlandiak meg mindig hasonló stílusban játszanak, azon nem volt semmi meglepő, előzetesen is hasonló meccs volt várható.
2020. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

#11 Hát lehet, nem nagyon vagyok itthon ilyen háttérinformációkban :D


Nézem meg szeretem a focit de általában a csapatokról csak a papírformát ismerem és próbálom aszerint elképzelni a meccset.


Na de akkor ha ez így volt akkor most ki kell szopnunk holnap a szerbek ellen mert visszatérnek a sztárok.

2020. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
De a szerbek most egy tizenegyespárbajban elbukott EB selejtező után jönnek, nem hiszem hogy nagyon fel lesznek pörögve.
2020. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

Végre egy értelmes ember aki ugyanúgy látja mint én. Köszönöm, kérdező! Örülök hogy nem csak nekem rohadt ellenszenves ez a népünnepély ami e mögött a 0 teljesítmény mögött van. És én még a bundát se zárnám ki itt-ott, de ha még teljesen tiszta is volt, ebbe mi olyan világmegváltó sztori? Azok után hogy 10 éve raklapszám öntik a közpénzt a fociba? A horvátoknál 0 kunával támogatja az állam a focit, mégis VB-döntősök voltak, és világklasszis játékosaik vannak vagy egy tucat. Mi meg csöpögősre élvezzük a gatyát mert egy bővített létszámú (!) EB-re(! - tehát nem VB-re, csak EB-re) pótselejtezőn mázlival sikerül kiköhögni magunkat utolsó utáni pillanatban - mindezt úgy, hogy ezermilliárdokat pumpált az állam a fociba. És akkor 32 közé utolsó pillanatban kiszenvedik magukat, úgy hogy Európában alig van 40-nél több állam. Hatalmas siker mondhatom.

Szoboszlait meg nem is kommentálnám, szerintem amióta a Földön élek ekkora túlsztárolást még nem láttam, Neymar agyonsztárolása ehhez képest a fasorban nem volt. 90 percig kolbászol a pályán lószart se csinálva, majd kap egy szerencsés labdát amit egy szétzilált védelmen átlő és véletlen gól, azóta meg ő az isten. Ilyet szerintem bárki tud. Láttuk hogy még Szaúd-Arábia is lőtt gól a legutóbbi VB-n, pedig aztán azok tényleg "nagy" nevek ott... Sőt még Panama is betalált az angolok ellen.

De ebből is látszik milyen igényei vannak a magyaroknak. Tök mindegy a tartalom, a háttér, lőnek két gólt és akkor már nemzeti elélvezés van.

2020. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

#14 Ronaldo ugyanazt csinálja mint Szoboszlai, akkor ezek szerint ő is túl van sztárolva?


Mert kb ha nem kap tisztán labdát akkor fojton felrúgják és a földön fetreng a meccs jó részén. Ma játszik Portugália, nem tudom Ronaldo ott lesz e de majd nézz rá, hogy alig lesz valami értelmes mozdulata...


Magyarán ez a befejező csatárok haszna. Tisztára kapott labdát kihasználva gólt rúgnak. Másra nem jók, de mégis a legtöbb sztár belőlük születik.

2020. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%

Hét kulcspassza volt a magyar válogatottnak, abból öt Szoboszlai nevéhez fűződik. Ilyen, amikor semmit sem csinál...


Portugália meg biztos azért nem győzte le Izlandot meg Ausztriát sem, mert nem akarta. Mi akkor is továbbjutottunk volna csoportból, ha kikapunk, fordítva ez nem igaz.

2020. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%

Remeg a sorfal, hullámzik a nép

Nálunk így is siralmas a kép

A meccs pedig úgy lesz lefújva

A szekrényben bent marad a bunda

Bárhova mész követ mint az árnyék

Hiába futsz, utolér a hátvéd

Az eredmény el lett rendezve

Légyszíves egy gólt még engedj be

2020. nov. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
Valamicskét fejlődött, de nem hatalmasat. Ez utóbbihoz klasszikus tehetségűek kellenek,ilyenek még mindig nincsenek.
2020. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
14es,nézted Szoboszlai gól/assist mutatóját a válogatottban és a klubjában? A 20 éves gyerek majdnem minden meccsen betalál vagy golólpasszot ad ebben az idényben. És ez az életkor meg nem a csúcsteljesítményről híres. Ilyen fiatalon ez nem mindennapos.
2020. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az eredmények miatt.
2020. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!