Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit vártok az (jelen állás...

Mit vártok az (jelen állás szerint) Decemberben kezdődő 2020/21-es NBA szezonról?

Figyelt kérdés
Bajnok? Díjak? Csapatok, játékosok akik a vártnál jobban vagy rosszabbul teljesítenek?

#kosárlabda #NBA #Los Angeles Lakers #2020/21 #Los Angeles Clippers #Milwaukee Bucks
2020. nov. 17. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenekelőtt azt, hogy a lehető legnormálisabb mederben menjen a szezon. :/
2020. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Jó kérdések. Az első és legfontosabb, hogy elkezdődjön és be is fejeződjön normális keretek között. Lassan már kitisztul, hogy ki hova megy, milyen csapatok épülnek. Ha a draftot nézzük szerintem a top 3 nagyjából jó helyre került. Külön örülök, hogy James Wiseman a Warriorshoz került, szerintem odaillik, tudják majd alkalmazni. Kiemelnék pár csapatot, akiket én szeretek vagy van külön véleményem róla. Az első bajnok esélyesre a Los Angeles Lakerst tenném. Láttuk a döntőben, hogy mire képesek, egy összeàllt jó Miami ellen. Ugye maradt LeBron, Davis nagyvonalakban ennyi, jött Dennis Schröder, Marc Gasol, Wes Matthews stb. Szerintem tudnak építeni Davis es Bron köré egy csapatot.

Golden State: Hmm, nagyon vártam a szezont miattuk. A tavalyi évük egy nagy kuka. De tudtuk, hogy Curry és Thompson is visszatér. Na hát jött a hideg zuhany, amikor kiderült, hogy Klay egy egész szezont kihagy a sérülése miatt. Így már azért nem túl fényes a helyzet. Maradt Curry, Green és a draftos Wiseman. Így nem tudom mit tud Kerr kihozni ebből, hogy tudja bevonni Wisemant abba a játékba amit játszanak (játszanának Klayel együtt).

Miami Heat: egyszerűen imádom őket. Az az energia, ami ott van, az hihetetlen. Butler, Hero és Bam egy nagyon erős trió. Hisz láthattuk a Lakers ellen is őket. Esélyesnek tartom őket.

Bucks: a csapatot magát szeretem, de azért vannak fenntartásaim. Például, hogy Mike Budenholzer mi a jó istent művelt a playoffban és hogy hogy lehet a csávó még mindig ott edzőként. Giannis még gondolkodik(mennie kéne innen, de most még nem fog szerintem), Middletont én bírom, azért jó számokat hozott az alapszakaszban csak aztán jött a szokásos po formája. Ott van már Jrue Holiday is aki azért védekezésben és támadásban is sokat tehet hozzá. Azt nem tudom hogy a Lopez brotherekkel mivan jelenleg.

Boston: többet néztem ki belőlük a playoffban. Szerintem nem annyi volt bennük. Tatum, Brown, Smart, Kanter. Szerintem van esélyuk, hogy ott legyenek a top 4-ben.

Díjak? Hát ha tippelnem kéne, nem hinném, hogy Giannis megkapja a harmadik mvpt. LeBronhoz menne szerintem. Dpoyra tippként Davist és Giannist raknám. Nehéz így bármit is gondolni, hogy nem kezdődött el. Kiváncsi vagyok már nagyon. Főleg Doncicra, arra, hogy mit kezd Russel a Wizardsban, mi lesz a GSWvel, az újoncok milyenek lesznek.

Amúgy rájöttem, hogy kihagytam egy nagy esélyest. A Netset. Durant és Irving még nem játszottak meccset együtt. Ott van még Jordan LeVert. Simán ott lehetnek szerintem.

probaltam osszeszedni agondolataim, en nem ertek hozza nagyon, de ajanlom Bazska youtube videoit vagy az nba magyarorszag csoportot facen, mert mindig vannak uj infok

2020. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az Atlanta is erősnek tűnik: Young,Bogdanovic,Gallinari,J.Collins,Capela.

Padon Rondo-val,és a sok fiatallal(Pl.: Huerter,Reddish,Hunter)

2020. dec. 13. 19:52
 4/11 anonim válasza:
Hmm van benne valami.
2020. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De szinte biztos hogy a Lakers jut be nyugatról a döntőbe (szerintem).

Keleten Heat/Bucks/Celtics hármasból valamelyik meg keletről, de akár még Nets és oda érhet, de én nem látom bennük azt a pluszt amit ebbe a három csapatba.

2020. dec. 14. 20:03
 6/11 anonim válasza:
Igen a Netssel mèg most vannak gondok és még lehetnek is. Heatet mindenképp várnám és a Celtics is megérdemelné. De mivel a Bucks az egyik kedvenc csapatom így őket látnám ott legszívesebben. Remélem Bud ráébred, hogy Giannis 30 percen tartása nem megoldása. Nézed a preseason meccseket?
2020. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Párba bele nézegettem. A Lakers LBJ és AD nélkül verte a Clipperst PG és Leonardal a kezdőjébe...😂
2020. dec. 15. 20:30
 8/11 anonim válasza:
Nagyon vicces. PG katasztrófálisan rosszul jatszik, de Kawhi sincs a toppon
2020. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mondjuk Doncic nagyon jól játszik
2020. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem Doncicnak van a legtöbb esélye az MVP címre. ROTY szerintem LaMelo fogja kapni. A legrosszabb csapatok: Knicks(Van pár fiataljuk pl. Rj vagy Obi Toppin azon kívül van egy Julius Randle. Detroit: Érthetetlen igazolások pl. Grant, Plumlee, Blake évről evre egyre rosszabb és egyre több sérülést szenved. Minnesota: Igaz KAT és DLo duo nem nézz ki rosszul és még érkezett az 1/1-es Edwards is de nincsenek jó kiegészítő emberek és ezzel finoman fogalmaztam.... Most ennyi jutott eszembe hirtelen
2020. dec. 15. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!