Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportfogadás "profi" szinten?

Sportfogadás "profi" szinten?

Figyelt kérdés

Sportfogadás lehet tartós mellékkereset?

Nagyjából 3 éve sportfogadok, de csupán hobbiból.

Ez idő alatt játszottam kissebb-nagyobb téttel, nagyjából az összes sportfogadó irodánál, teniszen át a lóversenyre.

Voltak sikereim és veszteségeim...

Mindig is érdekelt, hogy lehetne ez egy remek mellékkereset...

Minden nyerő szériám egy minuszos időszak követ, amit lehetőleg szeretnék elkerülni.

Nektek, akik komolyabban, gyakran játszotok nagy téttel mi a stratégiátok?

Hogy válhatna hobbiból egy kis komolyabb "mellékes"?


Apropó, tudtok ajánlani olyan oldalt (akár hazai vagy külföldi) ahol sikeresen sportfogadnak? :)



2020. nov. 17. 23:15
 1/9 GepEpito válasza:
23%
felejtsd el a lovakat és a túlzottan meleg focistákat. Ide egy szó kell: oanda. Regizz, fényképezd le a jogsidat/személyidet és lakcímedet, küld be, vissza hívnak persze angolul(szerez tíz percre egy angolul beszélő élőlényt) és után kész í regisztrációd. Dollár/euró. Választhatsz hogy vagy felmegy, vagy le. Na okoskodok itt, 300 ezret vesztettem(nem felvágás kedves ellenségeim) pénteken fogadtam, szombat vasárnap no forgalom, hétfő reggel, felkeltem. Hüjevoltam, ennyi. De ott kereshetsz pénzt. EGY HÉT alatt kifizetnek, ha csak száz forintot nyertél, azt is. De ezt úgy képzeld el hogy leülsz a gép elé, ruha csipeszekkel kifeszíted a szemed és este tízig nézed a gépet. HA NEM, na akkor majd meglátod hogy miért kellet volna nézni.... Persze be lehet állítani határokat hogy mikor lépjen ki. Egy tipp: 1 milkával kezd. Erős igen, de ennek a 0.1% 1000ft! Másodpercenként így elégé szépeket tud ugrani, másodpercenként kereshetsz így pár ezret, vagy igen, akár veszthetsz is. Ennyi. Én nem nyomom, nincs hozzá idegem. De hátha neked lesz.
2020. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom, tőzsdéről van szó.

Azt meghagyom inkább a nagyoknak, akik értenek is hozzá :D

2020. nov. 18. 00:02
 3/9 GepEpito válasza:
0%
ne gondold túl. Simán regizzél. Csináld végig. Utána rá kell raknod 10$-t hogy aktiváljanak, de ezt is elköltheted ott. Van egy oldala ahol játék valutákból fogadhatsz. Ez egy program tanító mód. Nem kell oda ész. Vagy felmegy az ár, vagy le. Ez olyan szinten van, hogy ha az 5mp-es nagyítással nézed, akkor olyan mint ha hullámzó vizet látnál. Tehát pillanatok alatt kereshetsz a betett összegednek a 0.1%-át. Azért voltak ott szép napjaim :)
2020. nov. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lehet
2020. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 GepEpito válasza:
0%
#4 értem. És mit nem lehet? Vagy csak ide írtad ezt? Végül is király. Kettő szó egymás után ;)
2020. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet tartósan nyerő szériában maradni. Én pár hete nyertem több tízezret pár nap alatt gólszámra fogadással: vagy meccsek előtt raktam 1,5 overt / hazai csapat gólt vagy élőben ugyanezeket esetleg mindkét csapat gólt. Napokig minden fogadás jött, igyekeztem olyan meccsekre fogadni ahol az egyik csapat sokkal esélyesebb volt vagy mondjuk korán hátrányba került vagy nagyon sok kapuralövés volt az első 20-30 percben stb. Már készültem hogy hétvégén megszedem magam, de végül mindent elbuktam, bármire fogadtam minden meccs 0-0 lett. Szerintem ez nagyon jól ki van találva, a meccseket vagy az oddsokat úgy befolyásolják hogy te előbb utóbb minuszba kerülj.
2020. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
#6 Dettó én is így vagyok. Eleinte eredményre is raktam, utána arról letettem és maradt a gólszám, de már abban se lehet bízni, most nemrég egy Moldova Oroszország 0-0, ilyenekre ki számít? Nagyon rövid távon lehet szerencséd és nyerhetsz pár meccset, de ebből megélni lehetetlen, mert maximum 8-10 meccs után úgyis lesz ami bukós és akkor elmegy minden amit addig nyertél.
2020. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Mellékes nem tudom, hogy lehetne, nekem ez a fő jövedelmem. Simán meg lehet keresni vele félmilliót is akár.
2020. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó oldal a blogabet. Rengeteg tipster van és igazolt statisztikával.
2020. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!