Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Profi sportfogadó stratégiát...

Gabi365 kérdése:

Profi sportfogadó stratégiát használ itt valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másfél éve foglalkozom aktívan sportfogadással, de mindmáig sikertelenül. Képes voltam az egyik online fogadó irodánál a befizetett 15000 ft-ból majdnem egy évig minden nap játszani, visszanéztem a megforgott összeg jóval 1 millió felett volt, de igazából szinte mindig az volt hogy nyertem majd elisbuktam, és mindannyiszor. Gyakorlatilag folyamatosan csak e-körül a 15000ft körül mozgott az egyenlegem. Próbáltam tétemelést ( nem döntetlenre) ha nem gyöztesre,1,4-es oddstól, sima fogadást mindig 2000ft-tal csak arra amit úgy gondoltam hogy valós esélye van hogy meglegyen, csak szigliben mindig 1 eseményre ( MUnited, Barca, Madrid győzelem, félidős gólok stb. ) de a vége az lett, hogy elkopott az egyenlegem és nem tudtam kivenni egy fillért sem. Olyan emberek válaszát várom akik komolyan csinálnak, valamilyen müködö stratégiát. Nem tétemeléssel, döntetlenre játszós, plussz hasonlók. Válaszokat előre is köszönöm.

2014. márc. 18. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sima tippmixet játszom.Àltalában nem teszek döntetlenre mert az (szerintem)azt jelenti ,hogy nem vagyok biztos benne.Max 4 meccset játszok meg.Max 2 vendégmeccset teszek.Nem teszek.olasz meccsekre mert ott bármi megtörténhet.Max1-2 olyat teszek bele mint pl:handicap,2,5-nél több v. kevesebb gól lesz.Nem megyek a túl nagy oddsokra.Csak olyan csapatra teszek akit naggyából ismerek.Ezek eddig bejöttek.Eddig 34/23 a mutatóm.Ès én egy haverommal közösen teszem ezeket így kissebb a veszteség ha van.

XD:-)

2014. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hookuszpook ***** válasza:
15%

Egyetlen olyan sportfogadási módszer létezik, amivel biztosan csak nyerni lehet. Minden fogadáson, rizikó nélkül. Itt hosszú lenne leírni, hogyan működik, linket viszont nem írhatok nyilvánosban, mert kitilthatnak érte. Keress rá a sportbefektetés kifejezésre vagy írj privátban ott megadom a címet.

Ugyan én több, mint 15.000-rel kezdtem, de mivel nincs benne rizikó, így nem kellett hozzá nagy bátorság. Két év alatt a kezdő összeget megtöbbszöröztem.

2014. márc. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hókuszpooknak igaza van,csak az a baj ,hogy több pénzt kell belefektetni ,és sokat kell ülni a készülék előtt.meg mozgatni a pénzeket ide-oda.1 focimeccsre 453 féle módon lehet fogadni. Ebből válaszd ki a magadét.Nem biztos ,hogy az 1,2.x a tuti.
2014. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amiről hookuszpok írt, én is nézegettem már régebben de sajnos nem tudok angolul. Valamilyen szintű nyelvtudás pedig nem árt. Beregisztráltam egy pár hónappal ezelőtt egy nállunk is reklámozott angol sportfogadó tőzsdén, de nem utaltam be pénzt, mert nem tudtam megcsinálni az ügyfélazonosítási folyamatot, nem volt elég nekik a jogsim e-mailben küldött másolata, valami olyasmit írtak vissza hogy kell nekik hivatalos személy ( ügyvéd, orvos vagy hasonló) aláírása+pecsétje is, így nem foglalkoztam vele tovább.
2014. márc. 19. 19:40
 5/11 hookuszpook ***** válasza:

#3:

Valóban igaz, hogy érdemes sokat ülni a gép előtt, de nem kötelező. Olyan, mint a teljesítmény arányos fizetés. Amennyit dolgozom, annyit keresek. Hiába kell kevesebbet foglalkozni a normál sportfogadással, ha a végeredmény egy kiadós veszteség.

Igen, általában nem az 1-2-x a tuti. Rengeteg a lehetőség a fogadások kombinációira, ezért én sem saját magam keresem őket, hanem szoftvert használok erre a célra. Az megtalálja a lehetőségeket, megnyitja az irodák megfelelő oldalait és a fogadószelvényt, közben kiszámolja a tétek összegét, nekem csak be kell írnom azokat a megfelelő helyre és rögzítenem. Innéttől kezdve biztos a nyeremény.

2014. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hookuszpook ***** válasza:

Gabi365:

Amiről én írtam, az nem a fogadási tőzsde. Igaz, hogy az egy fokkal jobb, mint a rizikós sportfogadás, de még mindig benne van a veszteség lehetősége. És ha megtörténik, az nem lesz kicsi.

Személyazonosításhoz csak akkor kell hivatalos személy által aláírt dokumentum másolat, ha az ausztrál részét is szeretnéd használni az irodának. Egyébként elegendő a személyi (vagy jogsi) és egy lakcímet igazoló számla beküldése.

2014. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hookuszpook ***** válasza:

#3:

Ezt még kifelejtettem az előző válaszomból: megoldható, hogy ne kelljen sokat mozgatni a pénzt. Sőt, érdemes is, mert bár gyorsak a kifizetések, de akkor is hiányzik az éppen úton levő összeg, főleg, ha kevés a rendelkezésre álló tőke. Úgy kell megválasztani a tétek nagyságát, hogy egy irodán belül legyen esélye annak, hogy a vesztes és nyertes meccsek kiegyenlítve forduljanak elő. Így se nem nő, se nem csökken túlságosan az egyenleg, nem kell utalgatni az irodák között.

2014. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 fabianilona válasza:

Szia engem érdekelne a link

Köszi

2015. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BalericBlue válasza:
Nekem van egy taktikám. Például most a Róma szorzója a hétvégi meccsen 1.90, persze úgy értettem, hogy az nyer és nagy esélye van rá, mert ő a favorit. De az is érdekes, hogy ha kikap, vagy döntetlen lesz, akkor ennek a kétesélyes szorzója is 1.90. Ebből a következő akcióba kezdek: 1000 ft a Rómára és 550 a másik két esélyre összesen. Ha nyer a Róma, akkor profitáltál 350-et, ha a másik kétesélyes jött be, akkor vesztettél összesen 505-öt. A rés tehát elenyésző a 350 és az 505 között, összesen 155. Én szerintem innentől leszek sportfogadás függő, mert vesztés esetén nem kell dupláznom, hogy profitom legyen. Hát ennyi.
2016. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BalericBlue válasza:
bár nem gondoltam át mert, ha mindig veszt az ember ugyebár, dehát akkor pedig ott van a duplázós módszer.
2016. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!