Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy Szoboszlai & Haaland legyen a következő generáció "Messi-Ronaldo"-ja?

Figyelt kérdés

Most ne azok írjanak ide akik magyar foci utálók és szerintük minden csapat ahova magyar betette a lábát az egy bunda mester csapat illetve Fideszezni meg Sorosozni tud csak, hanem olyanok véleményére lennék elsősorban kíváncsi akik azért valamilyen szinten értenek is a focihoz és tudnak is örülni a magyar foci sikereknek.



Szóval ugyebár most még van Messi és Ronaldo de hamarosan kiöregednek és eltűnnek a pályáról. Szerintetek ha valaki felválthatja őket és a nyomukba érhet, arra van esély, hogy ez a két ember Szoboszlai Dominik és Erling Haaland legyen? Lesz vajon olyan amikor az emberek azért fognak egymásnak ugrani, hogy vajon Haaland vagy Dominik a jobb e?



2021. jan. 3. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A bundás ligából mikor nőttek ki akkora sztárok mint Messi meg Ronaldo? Soha. Nem véletlen. Amúgy Szvoboszlai középpályás, nem pedig csatár. Kár is lenne vele szemben olyan elvárásokat támasztani, ami a pozíciójából fakadóan irreális. Hålandban meg van a lehetőség, de mint írta bundás liga nem éppen a szupersztárok kitermelője.
2021. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én nagyon szeretem Dominikot, de szerintem nem akkora kiugró tehetség, hogy Messi vagy Ronaldo szintű játékos legyen. Ők annyi idős korukban, mint most Dominik, már elég nagy eredményeket értek el, mindketten bőven kezdők voltak egy topcsapatban. De nem is érdemes ezt elvárni Dominiktól, már az is iszonyat nagy eredmény lenne magyar szempontból, ha stabil Bundesliga kezdő lenne majd belőle. Én nagyon szurkolok neki.

Haalandban viszont benne van a potenciál szerintem.

Mellette még azt mondanám, hogy Mbappé lehetne Messi vagy Ronaldo szintű sztár.

2021. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!