Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi az oka, h mostanság sokkal...

Mi az oka, h mostanság sokkal nagyobb arányban születnek gólok a focimeccsek utolsó perceiben, mint mondjuk 2 évtizeddel ezelőtt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 20:02
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
53%
Tipssszmiksz jól fizet érte...sajnos rengeteg a bunda és a szorzók live-ba ilyennél eszméletlen felmennek.
2021. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt sem árt tudni, hogy mostanság több is a hosszabbítás. Egyrészt tördeltebb a játék, másrészt - ahol van - a VAR is hozzátesz. Van, ahol még 100. perc is van, így a 90+-os gólok száma nem csoda, hogy emelkedik...
2021. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Statisztikát én még nem láttam arról, hogy több gól van, és én sem figyeltem meg, és nem is érzem így. Azt viszont érzem, hogy több a hosszabbítás - még a VAR előtt is. Bár erről sem találtam statisztikát.
2021. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hellmano ***** válasza:
53%
Ha a 93. percben még jó a mixed abban még soha nem lehetsz biztos :D Rengeteg tényleg a 93+ -os gól . Sokszor még 100 percig is megy a meccs és van, hogy 2 gól is jön 90 perc felett. Ezek természetesen nem véletlenek, mint írtam ezekre a live fogadásokon eszméletlen mennyiségű pénzeket lehet bukni/nyerni és sokan ilyenkor fogadnak vagy bejön vagy sem, ezért van ez a több hosszabbítás, hogy összehozzanak adott csapatnak egy-egy gólt. Sajnos a fogadás irányítja legtöbb helyen a sportot és nem fordítva.
2021. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bundánál azért elég necces a hosszabbításra tenni a tétet. De tény, hogy a hosszabbításoknál nem ritka az 5-6 perces sem manapság, míg régen már a 3 perc ráadás is soknak számított. A nagy számok törvénye értelmében több az esély ma egy hosszabbításbeli gólra.


Egyébként ami statisztikailag megnövekedett, azok a "vendég vezetés a félidőben, a végén hazai győzelem" vagy a fordítottja szcenáriók. Ezek előfordulási aránya az utóbbi 10-12 évben látványosan megemelkedett. Még mindig jól fizetnek, főleg élő fogadásban, és relatíve könnyű is megszervezni, ha mind a két csapatban vannak beavatott játékosok.

:(

2021. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyilván a bunda miatt. Mikor a 88. percben nagy tétben megteszed az adott csapat győzelmét vagy adott gólszámot, arra tökéletes kontra utána egy 90+2. percben lőtt gól. Minden meccs forgatókönyv szerint megy már évek óta, ma esti Liverpool 1-0 bukó egy noname csapattal szemben, mikor két hete egy erősebb csapatnak 7-et vertek be, biztos véletlen nem? 90 perc egy kaput eltaláló lövés egy falusi csapat ellen, olyan nevekkel a fedélzeten mint Salah, Sané meg Firmino. Igen, biztos véletlen. :D
2021. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Mivel motiválnák őket, hogy a sportszakmai hozzáállás helyett eljátsszanak egy színdarabot?

A legtöbb sportoló olyan mentalitású ám, aki a játszótéren is megszakad a győzelemért - azért juthatott el olyan komoly csapatokba, mint a Pool.


Na most arra kéred őket, hogy lélektelenül játsszanak, és szándékosan kapjanak ki.

Mivel?

2021. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Mondjuk bizonyos összeget meghaladó zsebbe fizetéssel? A meccs előtt láttam a sportfogadói oldalon a meccs statisztikáit, kb. 90% tippelt Liverpool győzelemre, vagy 8% döntetlenre és a maradék masszív 2% a noname csapat győzelmére. Szerinted egy-egy ilyen meccsen mennyit kaszálnak a fogadóirodák? Nyilván pár játékost, a húzóneveket beszervezik, kapnak pár millát a zsebbe, bőven megéri nekik 90 percet el alibizni. (Még mielőtt azzal jönnél hogy biztos a Liverpoolra tettem, és azért hőzöngök, nem nem tettem rájuk, évek óta nem teszek semmilyen sportban már győztes csapatot vagy sportolót pont az ilyen bundák miatt, csak egyszerűen arcpirító ilyeneket látni mint ez is tegnap.)
2021. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

A fogadóirodák buknak a legnagyobbat a bundával, hiszen a sokszorosát kell fizetniük a feltett pénzeknek. Nagyobbat tudnak veszíteni a meglepő eredmények miatti kifizetéseken, mint amennyit nyernek azon, hogy az alacsony oddsokra tevők bukják a pénzüket.


Úgy van kiszámítva a rendszer, hogy a fogadóiroda hosszú távon mindenképpen nyer. Nem éri meg nekik milliókat fizetni egy ilyenért.


Egy sztárnál nagyon sokba kerülne, hogy kockáztassa a pályafutását (már ha egyáltalán hajlandó rá). Egy sztárcsapatba kerülésért óriási a verseny.


A bunda jellemzően az alacsony fizetésű játékosoknál működik, illetve azoknál, akik nem kapnak fizetést a klubjuk anyagi gondjai miatt.


A sportban egyszerűen benne vannak a meglepő eredmények, a fociban pláne. Nem tud mindenki mindig csúcsteljesítményt nyújtani, és szerencsefaktor is van a világon. Éppen ezért nehéz elkülöníteni a bundától, mert bármire ráfogható, hogy bunda, és az is, hogy szerencsés/szerencsétlen véletlen.

2021. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja csak azt elfelejted hogy nem mindenki ugyanakkora összeggel játszik. Az ilyen meglepetés győzelmekre általában tesznek egy 500-ast, mert csak brahiból teszik ha bejön juhé, ha meg nem akkor nem buktak sokat, ellenben az ilyen fixnek tűnő eredményekre simán van hogy valaki felrak akár 100 ezret is, de legalábbis nagy átlagban többet tesznek ezekre mint 500 Ft. Így meg mindjárt több lesz a bevétel jócskán mint az a kemény 2-3%-nak kifizetendő 5-6-szoros odds.
2021. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!