Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportkórház, Budapest, hogyan...

Sportkórház, Budapest, hogyan lehet vizsgálatra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Focizom, és eddig csak a kötelező, fél évente történő vizsgálatokra mentem, amik ugye kellenek a versenyengedélyhez, de most sérüléssel kellene mennem. A háziorvosomnál már voltam, ő azt mondta, hogy sportorvoshoz kell mennem. Szóval el kéne mennem a sportkórházba, úgyhogy Budapestiekhez szól inkább a kérdés. Ha sima vizsgálatra mennék, akkor jó előre időpontot kell kérni, de ilyen esetben, mi a teendő????
2010. aug. 14. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

igen de tudnod kell, hogy ha nem vagy bp-i lakos, akkro mindenképpen kell valami ismeretség, mert csak úgy nem igazán szeretik fogadni a vidékieket, sőt, kifejezetten elküldik őket (tapasztalat).

a vidéki sportolók ezt úgy oldják meg, hogy legalább ideiglenesre bejelentkeznek valahova bp-re, és akkor fogadják őket, de azért egy előzetes telefonso megbeszélés akkor sem árt, mert tök ismeretlenül beesni oda az nem túl bíztató

2010. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok :)

Szóval felhívom őket, mintha időpontot kérnék, és elmondom mi a problémám, és majd megmondják, hogy mikor menjek?

2010. aug. 14. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!