Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2002-3 körül több Real-szurkol...

2002-3 körül több Real-szurkoló volt, mint Barca-?

Figyelt kérdés
Hirtelen 2 Real-szurkolóra emlékszem (én és osztálytársam), míg tesóm egyik osztálytársa barcás volt, ezen kívül nem sok mindenki rémlik. Az elmúlt 13 évben biztos barcásból van több, de mikor fordult ez meg? Vagy a Ronaldo-Figo-Zidane (majd Beckham) alkotta Realnak nem is volt olyan nagy tábora, mint azt hiszem?
2021. febr. 18. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Realnak volt nagyobb szurkolótábora, a barcasok tuti lepontoznak, de picit sikeresebb a real, mondom ezt úgy, hogy mindkettőt utálom amióta csak focit nézek. Mivel sikeresebb ezért több a napraforg khm. akarom mondani a szurkolója :))


Mivel akkoriban nem volt annyira elterjedt az internet a kicsik körében, így szerintem nehezebb megmondani a tutit, de a szurkolók akkoriban azért jóval ertelmesebbek voltak mint most. Két giga nagy klubról van szó, szóval biztos lesznek eltérő nézetek is az enyémtől.


Egyébként bocsi barca fanok :))

2021. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőt utálod, úgyhogy realosoktól is kérhetsz. :D
2021. febr. 19. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyire visszaemlékszem, ugyanúgy eloszlott akkoriban is. A Real nyerte ugye 1998-ban a BL-t, ami egy kicsit dobott a "piaci értékén", de a Barca ugyanúgy népszerű volt itthon.
2021. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Sőt, utána még kétszer 2002-ig, csak kihagyott az emlékezetem. :)

2021. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!