Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bayern München szurkolóktól...

Bayern München szurkolóktól èrdeklődöm, hogy mióta tart a szerelem ès ki a kedvenc a csapatból?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amióta tudom, hogy létezik a csapat, kb 8 éves lehettem :D

Régről Lahm, Schweinsteiger, Robben voltak a kedvencek.


A mostaniakbol Neuer, Lewandowsky, Müller és Kimmich.

2021. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, a támadó szellemük tetszik, hogy legtöbbször ha 6-0-ra vezetnek is ugyanúgy mennek előre, legutóbb is 2 percen belül két gólt lőttek 88-90. perc között az egyik meccsen pedig vezettek kettővel. Tetszik hogy nem csalják a focit hanem folyamatosan hajtanak, mindegy mennyi az eredmény. Szerintem ezért is sikeresek ennyire, mert több meccset is megfordítottak már hátrányból.

A mostaniak közül nyilván Lewandowski a nagy kedvenc, de úgy egészében tetszik a csapat, Thomas Müller pl. már a válogatottban is egyik kedvencem volt még anno 8-10 éve, sajnáltam is mikor nem hívták be többé.

2021. márc. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2010-es (vesztes BL-döntő óta). Abban az időszakban a Robben-Ribery páros volt a nagy kedvenc és Javi Martinez :) Most nekem is Lewa a top, de játékosoktól függetlenül imádom a csapatot
2021. márc. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én 2005-ben kezdtem őket követni, akkor Dembelé volt a kedvenc, most Lewandowski és Müller.
2021. márc. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Én 2014-ben a Brazil VB után szerettem meg a focit (13 éves voltam) és végig a németeknek szurkoltam. Nagypapám, illetve az unokatesóm is nagy Bayern fanok, az öreg kint is élt vagy 30 évig Münchenben. Részben bajor származású vagyok, így nem volt kérdés, hogy melyik csapat lesz a kedvencem. Őszintén nekem Götze volt a favorit, nagyon sajnálom, hogy nem futott be nagyobb karriert a csapatban. Jelenleg Müllert és Lewandowskit mondanám, akik így csapaton beül kedvencek. Bár nekem nagyon hiánznak a régi arcok: Robben, Ribéry, Lahm, Pizarro, Rafinha, Thiago, Alonso, Bernat és még hosszasan sorolhatnám...
2021. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!