Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy kézilabda igazolás egy...

Egy kézilabda igazolás egy bizonyos csapathoz mennyi ideig érvényes általában?

Figyelt kérdés

Érdekelne a téma, ha egy klubbal kötsz egy igazolást, azt mégis mennyi időre kötöd le? Mert én úgy gondolom addig te köteles vagy edzésekre járni és a csapat javát szolgálni.

Megköszönném a válaszokat, hálás lennék, köszi.



2021. márc. 18. 14:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Az is lehetséges, hogy sok ember szemében egy tök hülye kérdést tettem fel, lehetséges hogy külön időintervallumok vannak, nem tudom.

Annyit kérek, hogy ha valaki tudna világosítson fel a témában. Köszönöm, ezt még leszerettem volna írni.

2021. márc. 18. 14:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Anno fociztam, de az igazolás csak annyit takart, hogy az adott sportegyesület tagja vagy. Nem tehették kötelezővé az edzést és egyéb feltételeket, mivel nem kötöttek szereződést veled, ahol ezeket rögzítették volna. Nyilván ajánlott volt edzésre járni és amit tudtál megtettél a klubbért, csapattársakért.
2021. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Milyen szintről beszélünk? Utánpótlás szinten addig érvényes az igazolásod amíg el nem igazolsz máshova vagy “vissza nem vonulsz”. Es egyáltalán nem vagy köteles edzésekre járni.

Profi szinten természetesen egészen más a helyzet, de hát ott addig szól a igazolásod ami a szerződésbe bele van írva, általában 2-5 év, ott nyilván az edzéslátogatás is kötelező

Remélem tudtam segíteni ;)

2021. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A klub határozza meg a szerződéskeretein belül. Lehet valakit akár 1 évre is igazolni, nincs minimum határ. Vagy akár szezon közepén a szezon végéig. Illetve van a +1 év, ami opcionális. Ilyenkor a klub dönti el, hogy szeretnének-e még téged a klubnál tartani, vagy felbontják veled a szerződést kivásárlási jog nélkül.
2021. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, értem 😁
2021. ápr. 1. 17:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!