Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én érzem úgy, hogy ma...

Csak én érzem úgy, hogy ma nagyon súlyos vereséget fogunk szenvedni a lengyel labdarúgó válogatottól?

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon kavarog bennem az érzés, hogy a magyar válogatott ma minimum 3, de inkább 4-0 ra ki fog kapni.


Amikor voltak sikereink ősszel akkor sose kavargott bennem az érzés, éreztem, hogy masszív csapatunk van. Viszont most rengeteg a hiányzó, eléggé gyenge kerettel fogunk felállni, kavarog bennem az érzés, hogy ebből csúnya pofára esés lesz.


Ti nem érzitek ezt? Nektek mi a véleményetek a mai magyar-lengyel futball találkozóról?



2021. márc. 25. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Alapon nyilván ki kéne kapnunk vagy 4 góllal tőlük minimum. De a tegnapi selejtezőeredményeket elnézve annyira ne legyél benne biztos, a bundagép maximális fordulaton pörög, az is lehet rég el van adva az egész és nyerünk vagy 2 góllal. Abban a selejtezőben ahol a vb-ezüstérmes horvátok kikapnak a kecskepásztor Szlovéniától, ahol Szlovákia 0-0-t játszik egy Ciprussal(!), ahol a hollandok megveretik magukat a törökökkel, ahol az Európa-bajnok portugálok 27 kapura lövésből 0 gólt szereznek, és egy alibi öngóllal nyernek 1-0-ra a kecskepásztor Azerbajdzsán ellen... Nos, ilyen meccsek mellett simán nyerhetnek a magyarok is.
2021. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Simán hozhatjuk a mai meccset is, a horvátoknál se számítottunk arra, hogy egy góllal megverjük őket itthon, még az EB-selejtezőn (pedig ők még a lengyeleknél is erősebbek). Ehhez persze az kell, hogy hozzuk minimum azt a formánkat, mint az utóbbi válogatott meccseken, és akkor meg lehet a mai is, még akkor is, ha vannak hiányzóink. Már csak azért is oda kell ma is tenni magunkat, mert idegenben nehezebb lesz a lengyelekkel, az angolokkal oda-vissza pedig főleg.
2021. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Mondjuk ebbe lehet valami.

Nekem nagyon furcsa, hogy a lengyel szövetségi kapitány illetve lengyel futball szakértők eléggé mentegetőzős véleményekkel állnak elő itt a meccs előtt.


Mintha már előre tudná az eredményt és próbálnák kimagyarázni magukat. Lehet tényleg el van adva :D

2021. márc. 25. 12:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van eladva ilyen szinten az egész.

Egyszerűen a lengyelek tartanak a magyar csapattól, mert felívelő szakaszban van a válogatottunk. Mivel ők az esélyesek, óvatosan nyilatkoznak.


Szoros mérkőzésre számítok. Már nagyon sokszor csalódtam a megérzéseimben, ami a magyar válogatottat illeti. Papíron jobbak a lengyelek, de lelkesedéssel és jó formával sokat lehet ebből kompenzálni.


Meglátjuk, milyen arcát mutatja ma a válogatottunk.

2021. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, eddig jön amit mondtam. Úgy látszik annyi pénzünk van hogy lassan már a franciák, belgák, németek is lefekszenek majd nekünk. Sejtettem hogy lefizették a lengyeleket, látszik is a játékukon, de a bírót is úgy látszik, akkor se fújt semmit mikor Lewandowskit úgy fölvágta valamelyik hogy 5 métert repült. Így mondjuk nem lesz nehéz nyerni. Csak azokat sajnálom akik egy vagyont tettek a papírforma eredményre.
2021. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5 Igen, ez most nagyon durván feltűnő.


Legalább tudnák egy fél percre megtartani a labdát de így...


Mindegy ha nem is bunda hanem szerencse ki fog derülni mert úgy járunk majd mint tegnap az U21-esek...

Azaz 15 perc alatt lőnek hármat a végén.

2021. márc. 25. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha szerencse lenne, akkor legalább támadnának a lengyelek mint a hülye.

45 perc alatt egy kapura lövésük nem volt. A statisztikára rápillantva még San Marino is tudott egyet kapura lőni Angliának a most zajló meccseken. Aztán ott "kicsit" nagyobb a különbség. A lengyelek mintha nem is vennék komolyan. Kicsit se gyanús. Hol már... :D

2021. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na jó, Szalai baszki, el kapott a röhögőgörcs.


A meccs első labda érintése volt talán😂😂😂😂

2021. márc. 25. 21:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Erről ennyit. Lassan komolyan elgondolkodom hogy innentől ha a magyarok játszanak jó nagy összeget rakok a győzelmükre, úgy látszik már mindenki megvehető, van az a pénz. XD Vicc komolyan. Szerintetek amúgy kivel fogjuk játszani az EB-döntőt júliusban?
2021. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom de nem lepődnék meg ha az arra fordított összeget majd a San Marino elleni meccsen szereznénk egy vereség gyanánt :D
2021. márc. 25. 22:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!