Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Chelsea rajongók, mit gondolto...

Chelsea rajongók, mit gondoltok a csapatról mostaban?

Figyelt kérdés

Nagyon sok a fiatal, tehetséges játékos, Havertz,Pulisic, Mount és még Werner is nagy nevek lehetnek a jövőben, még sokkal nagyobbak mint most. Lampardal nem igazán ment a csapatnak, az idény elején még igen, aztán már kevésbé, aztán meg mind tudjuk mi történt (azért remélem, hogy egy évtized múlva visszatér super frankie

egy tapasztaltabb edzőként). De Tuchel és Lőw Zsolt már jobban érti a dolgát, és szerintem igazán magára talalt a csapat,megvertük a Liverpoolt, az Atleticot, és még Fortuna is velünk volt a bl sorsolásnál (azért a portot se becsüljük le, de szerintem Tuchel nem is fogja). Rengeteg potenciált látok drága csapatunkban, ha tényleg jönne Haaland, az egyik legjobbak lehetnénk európában.Ez volt az én véleményem, gondolataim. Hajrá Chelsea!



2021. márc. 29. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Ha semmi nem csesződik el, akkor szép jövő elé néz a Chelsea, főleg ha Haaland is érkezik. A spanyol csapatok most szerintem 1-2 évig gödörben lesznek, Klopp és Pep is távozóban vannak, így Európában a Bayern maradna az egyetlen igazán nagyágyú. Na, melléjük kellene csatlakozni.
2021. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
COYB
2021. ápr. 1. 01:01
 3/3 anonim válasza:

ebben az évben nem Európa legszebb fociját játszák (nem csooda merrt év közbe jött az edzőváltás) de nagyony eredményes (nyáron amikor sok idő áll Tuchel rendelkezésére) akkor majd jönni fog a szép foci is. (ez az én véleményem)


HAJRÁ CHELSEA

2021. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!