Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik a legneheze...

Szerintetek melyik a legnehezebb és a legkönnyebb poszt röpiben?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják hogy az ász a legkönnyebb, a feladó a legnehezebb, de szerintem ez nem így van. Az ász csak akkor könnyű, ha van egy jó feladód, a feladónak akkor könnyebb, ha van egy jó liberó, a liberónak akkor könnyebb, ha van egy vagy több jó védő (mert nem neki kell mindig a labda után ugrálni)

Én úgy tartom mindegyik posztban van valami nehéz, én nem tudom megállapítani, hogy melyik nehéz és könnyű, mert a csapatjátékban mindenkinek megvan a saját szerepe, ha hiányzik valami összeomlik az egész.

Szóval kíváncsi vagyok, hogy tényleg van-e ilyen hogy legkönnyebb és legnehezebb poszt?


(mellesleg most feladónak gyakorlok, részben ezért is kérdem)



2021. ápr. 13. 19:28
 1/2 anonim válasza:
100%
szerintem minden poszt a maga módján nehéz, pont ahogy leírtad. A röpis ismerőseim szerint a liberó, szerintem pedig a feladó, de nagyon összetett a dolog, és a csapaton is múlik. Egy jó ász mellett könnyebb dolga van a feladónak, a védőknek is könnyű, ha az ellenfél gyenge és gyakorlatilag nincs sok dolguk :)
2021. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ez jó kérdés, magasságtól meg mozgékonyságtól is függ szerintem. Én nem vagyok profi röpis, bocs de még ezeket a kifejezéseket sem tudom hogy melyik játékosra utalnak, (a feladót tudom), de ha suliban (ha jól tudom) szabályosan 6an vagyunk egy térfelem akkor jobb hátul szeretek lenni, és szerválni, vagy jobb elöl és mindent is lecsapni. változó
2021. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!