Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 évesen késő lenne elkezdeni...

16 évesen késő lenne elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még sehol mivel nem volt lehetőségem anyagilag stb de szeretnék visszont félek hogy már túl idős vagyok.

2021. ápr. 19. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Ha van hozzá tehetséged, akkor könnyedén felzárkózhatsz kemény edzéssel.
2021. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Bayern Münchent már lekésted valószínűleg, de amúgy sosem késő elkezdeni. Attól függ mik a célok.
2021. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék akkora csapatban játszani nem ez a célom valószínűleg soha nem lennék annyira jó de egy megyei csapatra gondoltam
2021. ápr. 19. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Megyeiben simán összejöhet. Oda azért nem kell akkora tehetség.
2021. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Kapcsolat nélkül nem fogod sokra vinni. Mert az Magyarországon fontosabb sok esetben mint a tehetség.
2021. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a megyeibe még nem kell akkora kapcsolati tőke...:)
2021. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott elég ha nem gyüttment az ember meg szeret inni ,és nem hegeszti az edző Józsibácsi lányát.
2021. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leginkább csak erőnlét kell a hazai focihoz, megyeihez meg főleg. Simán beférsz egy ificsapatba, ha bírsz egy kis tempót és nem fulladsz ki 5 perc után.
2021. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!