Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudom az interneten...

Hol tudom az interneten megnézni, hogy a ma esti RSC Anderlecht - Partizan Beograd BL foci meccsen a csapatok mely játékosai lesznek ott és hogyan áll fel a kezdő 11 (kik, milyen poszton)?

Figyelt kérdés

Illetve ugyanezt hol tudom nyomon követni az összes (legalábbis a TV2-n közvetített) BL meccs esetében?


Természetesen utána gondoltam.

Azt nem feltételezem, hogy már előre feltennék a netre, de ha mégis, akkor annak is nagyon örülnék. De nem kergetem illúziókba magam. :D


Előre is köszi a válaszokat.


2010. aug. 24. 10:40
 1/1 anonim válasza:

hát szerintem a kezdő 11eket illetően a csapatok hivatalos és/vagy rajongói óldalán többet megtudhatsz. A meccset pedig úgy ha letőltöd a sopcast nevű progit. Telepíted és ha telepítetted felmész a [link] ra ott a live sportra mész azon belűl a focilabdára(felsősor és alá van írva hoyg football) és ott megkeresed a neked kellő meccset. Ha megvan választasz egy szolgáltatótés nézed( persze mielőtt a nézés gombra nyomsz kapcsold be a sopcastot).

A sopcast pedig csak anyi ha bejön a kis ablak nyomj a loginra semmit ne irj be és kész is:). ha bármit nem értessz írj emailt ( xy488@freemail.hu ) :) ezzel bármijen mecset nézhetsz(ha eseteg nincs digid és angol bajnokság fan avgy vagy bármi) :Düdv

2010. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!