Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri a Bajnokok ligája...

Ki nyeri a Bajnokok ligája döntőjét?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jó kérdés, papíron a City erősebb, mindazonáltal utóbbi két meccsen mindkétszer a Chelsea megverte a City-t. Érdekes lesz az tuti.

Szerintem ha a Chelsea nem puskázza el a nagy helyzeteket, ők nyerik.

2021. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon követem a játékukat, de nem lennék meglepve, ha a Chelsea nyerné meg.
2021. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest hogy a bukik szerint a City mennyire durván erősebb (1,9es szorzó, míg chelsea 4 körül), nem gondolnám hogy ekkora különbség lenne a 2 csapat között.


Chelsea védelme nagyon erős tud lenni, nem biztos hogy a labdabirtoklós passzolgatós City át tud jutni rajta, ellenben kontrákat villámgyorsan meghúzza a Chelsea.


Csatlakozom az első válaszolóhoz sokat fog számítani hogy a Chelsea képes lesz e majd a kb 10-15 kontrából 1-2 gólt lőni.


Cityn a nyomás is szerintem azért nagyobb lesz. Valljuk be ahhoz képes hogy az utóbbi kb 10-12 évben mit műveltek az átigazolási piacon, azért igazán illene már egy Bl-t behúzni, ahogy Guardiolának mint a "legjobb" jelenlegi edzőnek is illene azért már egy bl-t behúznia

2021. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3-as!

A Machester CityNÉL meg a PSG-nél nagyon akarhatnak már BL-t nyerni. Én szurkolok Thomas Tuchelnek és Lőw Zsoltnak.

2021. máj. 29. 14:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sima 2-0-ás Chelsea diadal
2021. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5-ös!

Jó lenne!

2021. máj. 29. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha annyira megakarta volna nyerni a City a BL-t, akkor az előző években már többször is megnyerhették volna, de mostanában a legjobb 8 között mindig elhasaltak.


Talán egyszer már voltak pár éve elődöntősök, dehát ugye az sem jött össze nekik.


Most életükben először bejutottak a BL döntőbe, pedig ahhoz képest már kb. 10 éve folyamatosan Európa legerősebb csapatai között vannak.


Szóval nagy lesz rajtuk a nyomás, én amondó vagyok, szerintem a Chelsea megfogja verni őket, Tuchel a mai labdarúgás egyik legtehetségesebb edzője. Ahhoz képest, hogy a szezon elején a sok új igazolással Lampard nem tudott mit kezdeni, azóta Tuchel évközben eléggé összerázta ezt a csapatot.


És ha már itt tartunk, mondok egy végeredményt is: 2-1 a Chelsea javára. :D

2021. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Guardiola, megbukott. A másik kopasz kóklerrel (Zidane) együtt.
2021. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8-as!

inkább Lőw Zsoltit éltesd!

2021. máj. 30. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!