Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focirajongók! Hány gólt fog a...

Focirajongók! Hány gólt fog a válogatott kapni az EB-n, meglátásaitok szerint?

Figyelt kérdés

3 sztárválogatott ellen kellene helytállni, (Portugália-Franciaország-Németország) olyan focisták ellen, mint Mbappé, Pogba, Ronaldo, Bruno Fernandes, Toni Kroosb vagy Timo Werner.


Én a Trollfoci hisztijét se értem... Minek károgók azok, akik a realitás talaján vannak? Ha nincs a létszám emelés, meg a hatodrangú Nemzetek Ligája, a büdös életben nem jutunk ki.


Azt értem, hogy örüljünk a sikernek, de azért három ilyen csapat ellen az 1 pont is bravúr lesz. Meg amennyi közpénz folyt már 2010 óta a fociban, minimum világbajnoki döntősnek kéne lenni, meg a Fradinak BL 4 közt lenni 2-3 évente.


2021. jún. 1. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
5 gólt kapunk a 3 meccsen
2021. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdést pontosítani kellene...

Nekem az az érzésem, hogy eleve kiesést könyvelsz, de 16-ban is sokak nem hittek a továbbjutásban.

Én azt mondom, hogy függetlenül attól, hány meccset játszunk, 7 gólt fogunk kapni.

2021. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha meccsenként átlag kevesebb mint 2 gólt kapunk, az jó teljesítménynek mondható. Én arra számítok(NEM ebben reménykedek!!!), hogy lesz legalább egy olyan meccs, ahol összeomlik a csapat, és ilyen 5-0, 7-1 stb szintre verik őket. De persze ne legyen igazam!
2021. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nagyon kitömnének minket, de azt sem hogy lenne reális esélyünk továbbjutni. 7-9 gólt gondolok
2021. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát én úgy vélem, hogy a portugál meccs 1-2, vagy 1-3 lesz, a franciák mivel Deschamps alatt nem látványosan fociznak, inkább pragmatikusan, emiatt 1 vagy 2 gólt fogunk tőlük kapni, és az utolsó meccs, ami Münchenben lesz, jó eséllyel a németeknek még téttel, szerintem ott ki fognak tömni minket egy 5-össel, de egy vagy két szépítő gólra jók lehetünk, mert a német védelem Boateng nélkül megzavarható.


Legoptimistább számításom is, minimum 8 bekapott gól, rosszabb esetben 10...


Aztán lehet nem lesz igazam (bár ne lenne), akkor végig verünk mindenkit. 🤣💪💪


De sajnos a realitás, nem az lesz. Pedig mi jó lenne, ha EB esélyes csapatunk lenne.

2021. jún. 1. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem jutunk tovább a csoportból, a magyar csapat az a csapat, amelyik ellen mindegyik csapatnak hozni kell a "kötelező" 3 pontot, ha akarnak valamit a csoportban.


Hogy hány gólt kapunk? Egyik válogatott sem olyan acélos a Franciákon kívül, viszont szerintem 6 gól körül fogunk kapni, azért a magyar csapat se olyan rossz, illetve a legutóbbi formákból kiindulva nem lesz gólzápor, inkább mennek a biztos 3 pontra ellenünk, hiszen a csoport többi országával jóval nagyobb lesz a harc, azt is el tudom képzelni, hogy akár tartalékosan állnak fel ellenünk a csapatok, vagy tartalékosabban, és ezért szerintem nem lesz nagy verés, viszont a pontszerzés ettől függetlenül még bravúrnak számítana.


a 2016-os szituációt meg ne hasonlítsuk ehhez, mert jelenleg a legutóbbi Világbajnokkal, a címvédő Európa Bajnokkal, meg egy erős Németországgal vagyunk egy csoportban :D

2021. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipp: a portugálok 1-2, a franciák 3, németek 2 gólt lőnek nekünk.Rossi irányítása alatt nehéz elképzelni, hogy bármelyik csapattól egy súlyosabb vereségünk legyen, hacsak nem leszünk olyan hülyék, mint a belgák vagy a horvátok elleni vereségeinknél, amik viszont nem mostanában voltak. Eleve mind3 ellenfelünk esélyes a végső győzelemre, így nem fogják széthajtani magukat ellenünk mindjárt a torna elején, plusz egymás ellen is tartalékolnak. Lehet nézegetni a játékosok piaci értékeit és a karrierjüket, de a modern fociban már nem a gólok száma, hanem az eredmény számít.
2021. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Annyira nem erős a jelenlegi német csapat, viszont az utolsó csoportmeccsen, ha kelleni fognak nekik a pontok, akkor biztos nekünk esnek.


#7

Nem számít, hogy mennyivel nyersz, de ha épp tartalékosan fognak felállni ellenünk, akkor a tartalék játékosaik pont megmutathatják, hogy mit tudnak, bár nyilván egy EB-n, ha bekerülsz a keretbe, nem kell már sokat bizonyítanod.


Abban bizhatunk mindenképp, hogy ezen csapatok játékosainak, illetve már az egész közegüknek a válogatott foci háttérbe van szorulva, a csúcsot a klubfutball jellemzi, de viszont mégiscsak egy EB, melynek van még rangja. És hát igen, nincsenek ők se olyan formában, viszont a selejtezőkön mutatott teljesítményük nem lehet teljesen mérvadó, hisz az csak selejtező, melyeket 50 százalékkal is hoznak, igaz a németek pont a példa az észak-macedónokkal, hogy nem mindig.


Bármi lehet, de jobb ha reálisak maradunk.

2021. jún. 1. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!