Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy meccsre adhatok fel...

Egy meccsre adhatok fel többféle szelvényt tippmixen?

Figyelt kérdés

Lehet h#lye kérdés, de életemben nem adtam még fel, mert nem értettem hozzá.

Most láttam hogy a weboldalukon előre meg lehet csinálni a szelvényt, így gondoltam próbát teszek.

Szóval van e akadálya annak hogy pl a mai Magyar meccset megrakjam simán, aztán 4 másik meccs mellett

Szóval raknék egy 5-ös kötésben lévő mixet amiben szintén benne van a Magyar meccs

Illetve egy 4/5-ös kombinációját amiben szintén benne van a Magyar meccs

Ezt a három szelvényt adnám fel


És ha mind a háromban van ugyan olyan meccs és ugyan arra a félre fogadtam és mind nyerne, akkor gond nélkül kiválthatnám mind a hármat?


És a 4/5-ös kombinációban a max nyeremény arra vonatkozik, ha ideális esetben mind az öt nyer annyit kapok?



2021. jún. 8. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy szelvényen többféle képpen is fogadhatsz.Természetesen nönek a fizetendő összegek be és ki.
2021. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, bárhogyan
2021. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gé2.0 válasza:
Javaslom, hogy tölrsd le a telefonodra a tippmix radart és ennek segítségével könnyem megtudhatod majd, hogy mennyit nyertél, illetve a tippmix. Hu oldalán a kötések, fogadások részletesen levannak írva azt is mehéri elolvasni
2021. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külön-külön téttel bármennyi meccsre bármennyiszer fogadhatsz, csak kötésben vannak tiltva az egyes meccsek önmagukkal.

Egyébként nem értem 2021-ben még van aki papíron tippmixel? Ott a tippmixpro, gépről felküldhetsz ezer fogadást egyszerre.

2021. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!