A svéd- spanyol szerintetek is az EB legsz@rabb meccse volt eddig?

2021. jún. 14. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben a percben akartam valami hasonlót kérdezni én is csak megelőztél... :D

Kérem vissza azt a cirka 100 percet az életemből... Vallatni lehetett volna ezzel a meccsel olyan rossz volt. Nem csak azért mert 0-0, és sikerült megint lehúzni a gólátlagot (sajnos minden VB-n, EB-n van egy ilyen hitvány meccs), de az az elképesztő antifoci amit a svédek játszottak... Eleve így hogy lehet egy ilyen eseményre odamenni, hogy "csak védekezzük ki és legyen 0-0"? Ez milyen hozzáállás? spanyolok meg a világ első számú balfékei, ennyi helyzetet így elrontani, már a 70. percnél két kézzel fogtam a fejem.

Szomorú, hogy várhatóan mindkét csapat továbbjut majd, egyik se érdemelné meg. Kéne valami szabálymódosítás hogy ne csak a győzelmet-döntetlent-vereséget, hanem a gólszámot is súlyozzák. Durva hogy ez a svéd csapat kap ezért a "teljesítményért" 1 pontot, a tegnapi kétgólos ukrán csapat aki a belét kihajtotta meg 0-t a 3-2 után...

2021. jún. 14. 23:08
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Az utóbbi időben annyira a taktikázásra megy az egész, hogy kiveszik a sport szépsége. EB, VB - mindig arról szólt, hogy a legjobbak a legjobb formájukat hozzák, látványos és/vagy eredményes játékot játszva. Manapság meg táblázatokat bújnak, hogy ha ilyen vagy olyan eredményeket érnek el, akkor hány pontjuk lesz, és ki lesz az ellenfelük x kör múlva.. Egy meccset néztem meg eddig, a nyitót, de elég volt. Talán a magyar meccsekre még képernyő elé ülök, meg a németekére, hátha jól fognak játszani, de amúgy nem hoz már lázba a dolog.
2021. jún. 14. 23:25
 3/10 A kérdező kommentje:
A spanyoloknak se adnék 1 pontot sem. Volt vagy 1000 passzuk a svédeknek majdnem a tizede volt, erre nem értek vele semmit.
2021. jún. 14. 23:26
 4/10 A kérdező kommentje:
2# na azért ne túlozz, a többi meccs viszonylag jó volt eddig. A HOlland ukrán is nagyon jó volt, az osztrákok meccse em volt rossz, ahogy amai lengyel meccs sem. A csehek is jól nyomták.
100%
A tegnapi meccs után remélem, a csoportból a lengyelek és a szlovákok jutnak tovább, ők sokkal színvonalasabb meccset játszottak.
2021. jún. 15. 10:00
 8/10 A kérdező kommentje:
Bár így lenne. De a passzmesterek, meg az antifocit játszó svédek sajnos simán továbbmehetnek
2021. jún. 15. 10:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a taktikával sokáig nem fognak menni a spanyolok. Hiába a sok passz, a dominancia, hogyha egyszerűen azt a néhány helyzetet nem tudják belőni.

A svédek meg sok mindent nem tehettek egy ilyen csapat ellen, bár igaz, egy-két nagy helyzetük nekik is volt. Azért a lengyelek meg a szlovákok már nem nagyon fogják ezt a tiki-takát játszani, kiegyenlítettebb lesz majd a mérkőzés, és ha tovább akarnak menni a svédek, akkor ezt a meccset akár simán meg is nyerhetik. Még az is benne van, hogy Svédország csoportelső lesz.

2021. jún. 15. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Olyan unalmas volt, mint 2018-ban a Svédország-Korea meg a dán-francia meccsek.
2021. jún. 15. 13:53