Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az eddig mutatottak alapján...

Az eddig mutatottak alapján ki érdemelné meg leginkább az EB-győzelmet?

Figyelt kérdés
Nálam az angolok most szálltak ki, aki így játszik ne legyen EB. Ti kit tartotok másfél kör után leginkább méltónak rá?

2021. jún. 18. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Talán a franciák. Nálam egy rangadó sima megnyerése (mert sima volt, hiába csak 1-0), többet jelent, mint az olaszok két 3-0-ás győzelme szotyi csapatok ellen. A törököket még mi is megvertük, könyörgöm.
2021. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Franciaország vagy Belgium
2021. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország vagy Hollandia.
2021. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Angolokban én is csalódtam


Ezeket mi is megpicsáztuk volna. Pedig az UEFA tippjátékon angol-belga döntőt tippeltem.


Valószínűleg ez nem jön be.

2021. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország.


A lófejű angolok rohadjanak meg, egy vagyont buktam a vörös fejükön.

2021. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Olaszok nagyon szimpatikusan játszottak. Az az akarás, és ahogyan mentek előre 🤩


Belgák és Franciák nagy esélyesek. Egyénileg valami brutális, amit nyújtanak. Jó csapatjáték viszont sehol nincs egyelőre... Horvátokban reménykedtem, de idén nagyon szanaszét vannak. Spanyolok is... ilyen játékosállománnyal egyszerűen nem is értem mit csinálnak 🤷‍♂️ ez a mai angol teljesítmény meg teljesen kiábrándító volt... igazán megérdemelték volna, hogy el legyenek picsázva, de az is tény, hogy a skótok sem érdemeltek győzelmet. Németek még kérdéses, akár összeállhat. Vízválasztó lesz, hogy mit mutatnak a portugálok ellen... A többiekben nem érzem az erőt, de van még lehetőség villantani. Ez a lényeg ezeken a nagytornákon, hogy 90 oercen belül bárki verhető. Nekünk is van esélyünk még pontot-ponzokat szerezni... nem lehet kiindulni a apapírformából. Aztán persze örülnénk, ha pont mi borítanánk papírformát, de másoknak erre több az esélye most sajnos.

2021. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Portugália
2021. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

Megjöttek a magyarok!!


Reszketnek a csapatok!


😂😂😂

2021. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Olaszok vagy a franciák.

De ha továbbjutnak a németek ők is simán esélyesek.

Akik biztos nem azok az angolok, ill. a spanyolok.

2021. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Olaszország.
2021. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!