Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nagy szám egy döntetlen?

Miért nagy szám egy döntetlen?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy döntetlen a világbajnok ellen meg ilyenek, de azért na... Akik folyamat védik a magyar csapatot, hogy milyen jól teljesítenek most írták alá, hogy valójában hulladékok hisz már egy döntetlennek is örülni kell. Meg ez az állandó felmagasztalás. Komolyan nem értem. A focistának az a dolga, hogy rohangáljon a labda után. Azért kap pénzt, nem is keveset. De ekkora felhajtást gecc. Ezzel csak adjuk alájuk a lovat, hogy már elég csak egy döntetlen is. Jah. A milliós fizetések és a milliárdos stadionok után. Tiszta szégyen. Én a vonulós csőcselék helyében elszégyelném magam. Vonulnak a foci mellett ami milliárdokat vesz el az országtól (ráadásul a jutalom 0 teljesítmény), de mások kirekesztése, legyilkolása, az ország szétlopása ellen már nem olyan nagy a szájuk. Anno Rómaban volt egy mondás: "Kenyeret és cirkuszt a népnek". Nos ide elég a cirkusz is.

2021. jún. 20. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Bassza a csőrödet, hogy buktál a tippmixen, mi?
2021. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem játszom tippmixet. Az bassza a csőrömet, hogy jelentéktelen dolgokért simán össze tud fogni a nemzet. Viszont ami igazán számít azért nem.
2021. jún. 20. 10:06
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

"jelentéktelen dolgokért simán össze tud fogni a nemzet"

És mi lenne az a jelentéktelen dolog? Netán a foci? Nézz már kicsit körül itt a topikokban.. Hemzsegnek a fikázó hülyék. Én nem látok semmilyen összefogást még ebben sem.

2021. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, mi megy a faszbúkon, mert nem vagyok rajta. Nekem bővel elég az, amit itt a gyakorin tapasztalok: kábé semmilyen összefogást nem látok. Se focival se semmi mással kapcsolatban.
2021. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
San Marino ellen szégyen lenne egy döntetlen, de Franciaország, a címvédő világbajnok ellen hatalmas bravúr. Amúgy pont a magadfajták miatt nem tudunk még ebben sem összefogni, nemhogy fontosabb dolgokban.
2021. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
6: Jó meglátás.
2021. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
5/ a gyakori nem a világ, kb ezer ember használja az oldalt,a fb-ot majdnem az egész ország (világ) és igen dicsőitik a magyar csapatot joggal. Bravúr volt a tegnapi pontszerzés.
2021. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

A meccs lefújása óta agyalt ezen a kérdésen szerencsétlen kérdező le merem fogadni :D


Valahogy tegnap eltűntek a nagy károgók facebookról is. Ma már kezdenek bujdosni visszafele :P

2021. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

# Nope. Egy szimpla kérdés volt amin kb 2 percet kellett munkálkodni.


Károgni a varjú szokott. Be lehetne fejezni ezt a "károgó" jelzőt. Szeretett Orbánod külügyminisztere is illetett már ilyen jelzővel másokat. Csak elfelejtette, hogy azok a saját szavazói is lehetnek.

2021. jún. 20. 17:28
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

8 vagyok.


Utálom Orbánt. Sose szavaztam rájuk és ezután sem fogok.


Egyszerűen csak szeretem a focit és a magyar válogatottat. Azt meg nem értem, hogy jön ide a politika.

A magyarok akkor is ugyanilyen eredményt értek volna el ha az ellenzék lenne kormányon és ugyanígy vonulnánk az utcán és énekelnénk az ablakod alatt.

2021. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!