Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix Eb 2020?

Tippmix Eb 2020?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ha az Olaszország-Ausztria meccsen olasz győzelmet rakok, akkor a hosszabbítás számít egyenes kieséses meccsen?

2021. jún. 26. 23:16
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem számít..

Csak abban az esetben számít a hosszabbítás is, ha arra fogadsz, hogy ki jut tovább.

2021. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
#1 bαsszus, akkor ez az oka, hogy szøptam. Szóval „biztosabb” ha továbbjutást rakok a sima 1X2 mód helyett. A mai horvát-spanyol meccsre spanyol győzelmet (simán spanyolt) raktam meg, a végeredmény 3:5, egyszerre „végül is eltaláltam annyit, hogy ki nyer”, mégis vesztes lett a fogadás, szøptam. Szóval arra, hogy miért szøptam, #1 a válasz, a rendes játékidő vége 3:3 volt és „csak” hosszabbításban lett spanyol győzelem. (de köc$ögség, hogy a csapatom nyert és azért is buktam)
2021. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!