Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban fogadásnál hogy van...

Fociban fogadásnál hogy van ez hosszabbítás esetén?

Figyelt kérdés
Két dolog érdekelne, láttam lehet fogadni gólszámra, meg arra hogy XY játékos szerez-e gólt. Azt tudom hogy az 1X2 fogadás csak a 90 perces rendes játékidőre érvényes, de pl. a mai olasz-osztrák meccsen 3 gól is lett, de mind hosszabbításban (viszont nem tizenegyespárbajban), valamint ugye akik lőttek gólt azokra láttam hogy lehetett fogadni (pl. a Kalajdzic-ra). 2x15percnél érvényes a gólszám, illetve az XY játékos szerez gólt? Nem találtam semmi "tiltást" mint az 1X2 esetében...

2021. jún. 26. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Minden fogadás a 90 percre szól (+ 1-2 perc hosszabbítás) kivéve ha van olyan fogadás, hogy "ki jut tovább", ott nem számít h 90 v 120 perc alatt jutott tovább az adott csapat. Plusz gólra extra időben csak élőben lehet fogadni.
2021. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!