Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az Eiffel térre (most, hogy...

Az Eiffel térre (most, hogy foci meccseket lehet ott nézni), be lehet vinni alkoholt, vagy ugyanúgy elzárták, és ellenőrzik, mint Deákon a szurkolói zónát?

Figyelt kérdés
Így is, úgy is oda megyünk, csak nem tudom, hogy vigyek e itthonról hideg sörit, vagy hagyjam és majd ott veszek (nem szeretem a tömeget, szóval ha lehetne én nem kezdenék el sorban állni).

2021. jún. 27. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Vihetsz is magaddal, a kutya nem fogja nézni.
2021. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Mondok még jobbat: se sorban ne állj, se ne vigyél magaddal! Képzeld, alkohol nélkül is meg lehet nézni egy meccset.

Hihetetlen milyen alkoholista ez a nemzet. Sokan szerintem még a gyerekük születésére se mennének el a kórházba ha nem vihetnek be sört vagy rövidet...

2021. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1, köszönöm :)


#2, sajnálom, ha volt a családodban alkoholista, és két sör megivásának a szándéka ilyen indulatokat vált ki belőled, de szerintem nem gyk-n kellene a népet megváltani próbálni. ha jól esik, csináld csak, de magadat járatod le vele.

2021. jún. 27. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Azért egy-két üveg sör távol áll az alkoholizmustól. Ez minden nemzet esetén közös ha meccs nézésről van szó.


Ennyi erővel minek a mozik elé popcornt kitenni? Nehogy már ne lehessen anélkül végignézni egy filmet.

2021. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért remélem étterembe nem viszed magaddal a húst, amit megennél.
2021. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 ez egy tér...
2021. jún. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!