Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyi az esélye hogy a...

Mennyi az esélye hogy a külföldi focisták visszaírnak nekem?

Figyelt kérdés
Valakinek már volt olyan, hogy válaszoltak? Légyszi írjatok

2021. jún. 27. 19:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Maguk a focisták biztos, hogy nem fognak, de lehet, hogy tartanak egy (vagy több) embert erre a feladatra, aki visszaír neked.
2021. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem még a magyarok se.
2021. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Ha odaírod, hogy magyar vagy, akkor garantáltan nem kapsz választ, annyira lejáratja magát az ország a focibajnokság alatt.
2021. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
#3 Csak ti kommunisták gyűlölitek Magyarországot és a magyarokat itthon és belföldön egyaránt, a normális embereknek semmi bajuk velünk.
2021. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
*külföldön
2021. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
Még véletlen sem vagyok kommunista, sosem voltam, de ami ma MO-on megy, az szégyen.
2021. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

Ha szőke insta maca vagy tuti visszaírnak.


#4 Már megint ez az idióta hozzáállás, hogy aki utálja a magyar focistákat meg az őket közpénzzel tömő tolvaj kormányt, az utálja Magyarországot is. Szánalmas hozzáállás és nagyon távol áll a valóságtól.

Én imádom a hazámat, Magyarországot, de gyűlölöm a bűnöző fideszt és utálom az adóforintokon hizlalt, beképzelt, botlábú válogatottat is. Na erre varrjál gombot. Magyarország és a magyar nemzet még mindig nem egyenlő sem Orbánnal, sem a Fidesszel, sem pedig a labdarúgó válogatottal. Soha nem is volt és nem is lesz. Kommunista meg aki mondja, a sok volt KISZ-titkárral soraikban a fideszesek kicsit közelebb állnak ahhoz úgy mellesleg.

2021. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
A magyar labdarúgó válogatott sem egyenlő sem orbánnal, sem a Fidesszel. Aki nem a magyaroknak drukkol, az nem magyar.
2021. jún. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

7, nem erről van szó, legalábbis a 3-as nem errőp beszélt, hanem pl arról, hogy a magyar "szurkolók" majomhangot utánoztak a franciák ellen...

Az ír meccsről nem is beszélve

Szégyen az a fokú tiszteletlenség amit más országok iránt mutatunk

2021. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
#9 Teljesen jogosan fejezték ki a nemtetszésüket, hiszen Európa-bajnokságon csak európai játékosoknak van keresnivalójuk.
2021. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!