Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vendég csapat nyer vagy...

Vendég csapat nyer vagy mindkét csapat szerez gólt. Nem-re fogadtam és 2:0-ra nyert a vendég csapat, és vesztes lett a fogadásom, hogyan? Ott van, hogy VAGY tehát elég az egyik feltételnek teljesülnie Hiszen nem szerzett mindkét csapat gólt.

Figyelt kérdés

#eb #sportfogadás #labdarúgás #TippmixPro #vendég csapat nyer #vagy mindkét csapat szerez gólt
2021. jún. 27. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A vendégcsapat nyer? Igen

Vendégcsapat nyer vagy mindkét csapat szerez gólt? Igen (hisz nyert a vendégcsapat).

Akkor lenne nyertes a fogadásod, ha nem nyer a vendég csapat ÉS nincs mind2 csapat gól.

2021. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de nem lőtt mindkét csapat gólt csak az egyik írtam is....
2021. jún. 27. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Hagyjad, a tippmix sokszor úgy veszi el a pénzed hogy a szabályaik szerint nyertes lennél.

Emlékszem, betűről betűre átolvastam a szabályzatot, feketén fehéren benne volt pl. a Forma-1-nél, hogy időmérőn az a végeredmény számít amit a versenyzők elérnek és ha büntetés van csak azt veszik figyelembe ami az időmérő végéig kiderül. Ehhez képest megraktam az egyik időmérőn két éve hogy Russell Kubica előtt végez, és előtte is végzett vagy 2 hellyel, még jóvá is írták a fogadást nyertesnek. Aztán pár óra múlva kiderült hogy Russell valami miatt rajtbüntetést kap, visszaállították nyitottra a fogadást, majd vesztes lett. Ennyit erről.

2021. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 30 perces hosszabbítás nem számít bele sajnos, csak a rendes játékidő (90p+alap hosszabbítás). :/
2021. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem számít bele, de most akkor nekem van igazam vagy nem? :D
2021. jún. 28. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Ügyfélszolgálat. lehet chat,emil,meg telo.1szerűűűűű.
2021. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!