Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én gyűlölöm a portugálok...

Csak én gyűlölöm a portugálok színészkedős, picsogós játékstílusát?

Figyelt kérdés
Mindenki hasra esik tőlük, a bíró is nekik fúj, agresszívan szabálytalankodnak és fetrengek, amikor a lassításon látszik, hogy kb a közelükbe sem volt másik játékos...

2021. jún. 27. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
És mégis kikaptak :P
2021. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, az sokat elmond hogy a 2 legnagyobb belga sztár is sérülten jött le.
2021. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
1 kaput eltalo lovesuk volt a belgaknak. Szerintem ez arul el mindent. Sajnos kiesett a jobb csapat. Ilyen a foci.
2021. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mindehol túltolják a színészkedést a fociban. Amit furcsállok, hogy a 4K felbontás és a nagysebességű kamerák világában hogy tudják ezt megtenni? Hogy nem ép a pofájuk amikor az egész világ nézi a visszajátszásban, hogy igazából nem volt semmi...
2021. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

A hozzá nem értők gondolják azt, hogy nem volt semmi. Az esetek túlnyomó részében van kontakt, és akkora sebességnél már a legminimálisabb érintkezés is kibillenthet bárkit az egyensúlyából, aztán elég, ha rosszul esik.

Ma valóban a jobb csapat esett ki, sajnos ilyen a foci, szívesen néztem volna még pár meccsen Cristiano Ronaldot.

2021. jún. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a jobb csapat esett ki dolgot nem igazán értem. Az első félidőben mit csináltak a portugálok? Természetes hogy miután a belgák kerültek előnybe, azután a másik csapat jóval többet támadott, ez így működik. Ha 90 perc alatt nem tudtak egy gólt sem összehozni (és még azt sem lehetett mondani hogy Courtois valami óriási bravúrokat mutatott volna be) akkor mire fel is jobb csapat ők?
2021. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5, ebben nem fogunk egyet érteni. Mióta nézek focit, soha egy csapat sem volt olyan ellenszenves, mint a portugálok. Úgy gondolom, hogy most is, ha a játék elején is beletették volna magukat, nem pedig arra játszottak volna, hogy valamilyen fasza büntetőt kiszínészkedjenek, akkor nyerhettek volna. A belgák szépen játszottak az elején, utána pedig beálltak védekezni, ami érthető egy nagyobb csapat ellen (nem adtak esélyt egy kontrára). Azzal szerintem felesleges takarózni, hogy az ő 23 lövésükből 4 is a kapura tartott... csudálatos, de berúgni nem tudták szerencsére.


Másrészről pontosan tudom, hogy milyen fájdalmasak tudnak lenni ezek a sérülések, de ettől függetlenül van szemem is, és látom, ha nem ért hozzá a másik játékos. A mostani meccsen is volt ilyen (nem meglepő módon), meg számomra az sem foci, amikor direkt kikényszerítik azokat a helyzeteket, amikben tényleg hozzájuk érnek, és elvágódhatnak. (Nem azt mondom, hogy random meggyűlölök mindenkit, aki él ezzel a csellel, de azért ne erre építsük a játékunk majdnem egészét.)


Az én szememben a belga válogatott játszott szimpatikusabban.

2021. jún. 28. 01:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy jó csatár tudja faultoltatni magát a megfelelő helyen. Ez is egy ismérve. Nem nagyobb csapat a portugál, mint a belga, csak utóbbinak sosem jött ki a lépés. Már 7 éve nyeretnek velük mindent (a torna elején..), világranglista elsők is voltak sokáig.
2021. jún. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7:

Amúgy mi ez a nagyobb csapat ellen dolog? Belgák állnak a Fifa világranglista élén, az hogy a portugálok nyerték az előző EB-t, 5 éve volt, nem most, mitől lett volna a portugál nagyobb csapat? A belgák ugyanolyan esélyesként indultak ezen az EB-n, mint a portugálok, vagy mondjuk spanyolok, németek, olaszok, franciák.

2021. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8, #9, igazatok van. Talán azért írtam így, mert ők a híresebbek, vagy mert szerettem volna picit védeni a belgákat... de akárhogy is, én úgy gondolom, hogy ügyesen védekeztek, gratu nekik.
2021. jún. 28. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!