Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudom nézni az Eb- meccsek...

Hol tudom nézni az Eb- meccseket online?

Figyelt kérdés

Nem Magyarországon élek, így a M4 Sport online oldalán nem tudom nézni, de a holnapi spanyol-horvát meccset nem tudom a tv-be nézni, nem leszek otthon.

Valaki tudja?



2021. jún. 28. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
2021. jún. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az m4sport.hu -n nem tudom nézni, mert nem engedi Szlovákiában lejátszani.
2021. jún. 28. 07:10
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Hopsz azt nem vettem észre.


[link]


Itt biztos lesz stream hozzá a meccs kezdetekor/körül.

2021. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az m4sport-ra is van esélyed, próbálkozz proxybeállítással böngészőt használni. A hátránya, hogy akár 1-2 naponta esetleg őjabb és őjabb proxy-t kell keresned és tesztelned, de a rutinosabbak percek alatt találnak az adott oldal működéséhez megfelelőt. Értelemszerűen NE szolvákiai proxy-t adj meg, sőt, a legjobb, ha magyar proxy serverekkel próbálkozol, lévén az m4sport magyarországi. (Ne feldd a tűzfaladon is kifelé -és csak kifelé- nyitni a proxy portját.) Szóval jobb híján ez is lehet megoldás.
2021. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fura, nekem Magyarországról sem mindig tölti be az élőt.
2021. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző, megértelek, nálam se mindig, valszeg a túlterhelés miatt szakad meg olykor a netes élő az m4sportról. (Túl sokan nézik az EB-t nyilván). De a jól beállított proxy jelenthet hasonlóan jó esélyeket külföldről. Megpróbálni nem árt, hátha.
2021. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!