Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tik is büszkék vagytok, hogy...

Tik is büszkék vagytok, hogy Orbán Viktor Örökös Miniszterelnök Úr a mi adóforintjainkból felépített és naggyá tett labdarúgó csapata nagyszerű teljesítményt nyújtva majdnem továbbjutott a Konferencia Liga selejtezőjéből?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen. Hiszen győztünk!
2021. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
A "tik" nem, mert nem vagyunk tyúkok. Nem inkább "ti" lenne az? Tudom nyelvtannáci vagyok, de ez már nagyon csípi a szemem.
2021. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Én rád vagyok büszke. Megszolgáltad a napi 600 Ft-ot kannásra!
2021. júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kettes, ha "Ti"-vel kezdem a kérdést, nem engedi kiírni.
2021. júl. 30. 10:18
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Akkor hagyd ki a "Ti is" részt, vagy cseréld meg: "Büszkék vagytok ti is, hogy..."
2021. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező,te nem vagy büszke?
2021. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmas... ahelyett hogy 25-30 éveseket raknának oda rakhatnának tehetséges fiatalokat is
2021. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hatos, természetesen ÉN büszke vagyok! Ezért is tettem fel úgy a kérdést, hogy "ti is". Ennél büszkébb csak akkor lehetnék, ha sikerült volna egy gólt is lőni, de hát egy ilyen neves csapat ellen azért az már úgy vélem, túlzott elvárás lenne. Így is nagyszerűen teljesítettek, mert például kaphattak volna sokkal többet is, de nem. Mármint gólt. Mert fizetést természetesen sokkal többet érdemelnének ezek az aranylábú fiúk.

Azt hiszem, bátran kijelenthetjük, hogy beérett a nagyszerű képzési rendszer gyümölcse, szerintem nem túlzás kijelenteni, hogy ez az új Aranycsapat.

2021. júl. 30. 13:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Összesítettben csak 5 góllal kaptak ki a világklasszis litván csapattól akiknek még a nevét se hallottam előtte, szóval ez nem kis eredmény, remélem további százmilliárdot öl Szeretett Vezérünk a fotballba ennek örömére!

Viccen kívül, Puskás szerintem forog a sírjában...

2021. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
9es most örülsz? És szerinted miért kaptak ki?
2021. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!