Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik csapat lesz véleményete...

Melyik csapat lesz véleményetek szerint az idei bajnokságok nagy befutója?

Figyelt kérdés

Közeledik a klubszezon, jövő héttől tulajdonképpen már beindul lassan a nagyüzem a sorozatos kupa szereplések miatt, utána pedig indulnak a profi bajnokságok is.


Mit gondoltok? Mely csapatok lesznek idén a fő befutók akik éles harcot vívnak majd a győzelemért?


Elsősorban a premier league és a Bundesliga érdekel. A spanyol La Liga sajnos nagyon leadta a szintet.


Én nekem az a meglátásom, hogy a Premier league-ben a Manchester United és a Manchester City nagyot fog menni, ellenben a Chelsea szerintem most gyenge lesz. A harmadik helyért pedig a Liverpool és a Leicester fog küzdeni. Viszont érdemes lesz figyelmet fordítani a Southamptonra mert nagyon jó kontrákat építenek, helyzet kihasználásuk profi és okozhatnak meglepetést.


A Bundesligaban a Bayern érdekes lesz az edzőváltás miatt. A Leipzig most viszont elég gyengének tűnik, szerintem középmezőnyben fognak idén csak végezni. Az idei év meglepetése pedig a Freiburg és a Köln lehet azt gondolom.


Nektek mi a véleményetek?



2021. aug. 1. 12:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja meg a Hertha is nagy meglepetés lehet. Kíváncsi leszek Dárdaira mit tudott összehozni. Eddig szimpatikus.
2021. aug. 1. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pl city, bundesliga bayern, ligue 1 psg, serie a inter, la liga atletico.
2021. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a Unitedben Solskjaer az edző szerintem velük, mint tényező nem kell számolni.


Én kisebb meglepetésként a Chelseat mondanám a PL-ben a befutónak, főleg ha egy jó csatárt vesznek/Timo Werner formát talál. Mellette a City nyilván a brutális keretükkel. Szerintem idén a Leicester gyengébb lesz, mint szokott.


Bundásligát nem tudom. Szerintem mostmár a Dortmund összeszedi magát /persze Haaland eladása nélkül/ akkor okozhat fejfájást a Bayernnek, de szerintem nincs veszélyben a Bayern egyeduralma.


LaLiga pedig Barcelona, most viszonylag okosan igazoltak.

2021. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Solskjaer-ral csak túléli a szezonokat a United, érdemi építés nem zajlik. Tavaly volt egy nem várt szezon, covid-dal és lezárásokkal megtömve, sok esetben személyes tragédiákkal (pl. Klopp édesanyja elhunyt), emiatt rengeteg csapat szenvedett. Valakik ezt kitudták használni (pl. West Ham), mások csak ideig-óráig (Aston Villa, Southampton 2-3 hónapig, talán az Evertont is ide sorolhatjuk). A United is kihasználta a maga módján, túlélték x módon, de ahogy a City megtalálta magát, végig nem volt kérdés hogy egy minimális szavuk sincsen a bajnoki címhez. Nagyon messze vannak tőle és ahogy a többi nagyobb csapat feléled, ez látszani is fog.


Ha már meglepetést keresünk, akkor inkább a Leeds felé nézelődnék, ahol nem csak nagyon szép játék van, de értelmes szakmai munka is. Illetve ott a West Ham, ami Moyes ívelgetős játékát hozza, de masszívak, jól teljesítettek tavaly is.


A PL-ben City-Chelsea-Liverpool akikkel számolni érdemes, a Leicesternek pedig idén fel kell mutatnia egy fokkal többet, miután zsinórban másodszor bukták el jó helyzetből a BL-t.


A Bundesligában aki a Bayern-nel nem tud bajnok lenni, az ássa el magát. Mérföldes különbség van köztük és a többi csapat között.


A BL-ben vannak esélyesek, de egy ilyen covidos év után még nehezebb jósolgatni. Ráadásul eltörlik az idegenben lőtt gólok jelentőségét, ami megfogja forgatni az egészet.


Végül mindennél fontosabb, hogy lesznek-e nézők és mennyien, illetve milyen lezárások, korlátozások várhatóak a következő idényben. Óriási a különbség üres stadion és 60-90 ezer néző előtti játék között.

2021. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!