Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megverjük holnap a Norvégokat...

Megverjük holnap a Norvégokat kézilabdában?Be fogunk kerülni a legjobb négy közé?

Én nem mernék rá fogadni hogy győzünk,de hátha nem lesznek olyan jók a Norvégok holnap és akkor nyerünk.

100%
Nagyon nem lenne papírforma a norvégok legyőzése. Én azt mondom, hogy 4-6 gólos vereség már egy tisztes helytállás jelenleg.
2021. aug. 3. 14:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikalig, és eddig az összes meccsen, amit találtam kikaptunk. De láttunk már nagyon szép győzelmeket, ami papírforma ellenére történt (pl női vízilabda USA), persze nem lehet összehasonlítani a kettőt. Viszont most százalékban nagyobb az esély arra, hogy mi nyerünk, mint azon a vízilabda meccsen (akkor 17 most 12 a szorzó, viszont ez ellenfélnek kb uannyi). Ha nekik pont rosszabb napjuk lesz, nekünk meg nagyon jó akkor benne lehet, de az lényegében történelmi lenne. Ennek ellenére én nagyon szurkolok nekik.
2021. aug. 3. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utasaink! A következő állomás Oslo, végállomás következik. Kiszállás a hátsó ajtókon, 8-10 gólos vereséggel,. Köszönjük hogy a Tokio transszal utaztak, három év múlva is visszavárjuk önöket Párizsban!
2021. aug. 3. 14:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első néhány percben ki fog derülni minden.Ha nagyon elhúznak a Norvégok,elbukunk.De ha tudjuk tartani velük a lépést,vagy mi húzunk el akármi lehet.Fontos hogy mi történik a meccs elején.
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt most valaki végignézte. Egyáltalán nem volt olyan egyértelmű, hogy ők nyernek. Sajnos kb 10 perccel a vége előtt vesztettük el.
2021. aug. 4. 07:40