Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mire fog jutni a Fradi a...

Mire fog jutni a Fradi a Young boyssal?

Figyelt kérdés
Azért a Slavia ellen kellett a szerencse is a tivábbjutáshoz, sikerülhet ez a papíron szintén erősebb svájci csapat ellen?

2021. aug. 11. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

(Nem csak papíron) jobb csapat a Slavia a Boys-nál. Ennek ellenére lehet, hogy egy nehezebb párosítás lesz számunkra...

A Slavia-hoz viszonyítva a támadó oldalon a svájciak talán még erősebbek is, Nsame mondjuk sérült, de így is van egy Siebatcheu, Mambimbi, Elia hármas, akikből bármelyik kettő van fenn, életveszély, plusz az utolsó fél órára jöhet az egyik frissen...

Védő oldalon talán gyengébbek a cseheknél, a kezdőkapusuk sérült, és a Camara - Zesiger hátsó tengely sem az a szint, mint a Slaviaban a Holes. (Mondjuk szögleteknél nehezebb falat mindkét srác...)


All in all: kontrában talán jobban meg lehet futni őket, de ha fullban átadjuk a területet, mint a Slavia ellen idegenben, akkor ők jobban fognak büntetni. Nem lesz elég elrugdosni a labdát.

2021. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
A young boys gyengébb mint a slavia
2021. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Meglessz
2021. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Itthon X, Svájcban sajna vereség lesz.
2021. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4-es!

Nem tudom, akármi lehet, most az Újpest én kell szorítani Baselben!

2021. aug. 12. 19:34
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Újpestért nem sokáig kellett szorítani.
2021. aug. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6-os!

Sajnos ez lett belőle.

2021. aug. 13. 09:30
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem itt fognak kiesni, a Slavia ellen is szerencse miatt lett tulajdonképpen továbbjutás tulajdonképpen, bár szerintem helytálltak a srácok.

A Young Boys 2x erősebb, mint az FTC és az embernek sajnos nincs mindig mázlija. De hátha összejön! Bizakodom!

2021. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerencsével akár BL-t is nyerhetnek de ahhoz nagyobb szerencse kellene mint a lottó ötöshöz.
2021. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A transfermarkt a fradi keretét ebben a pillanatban 39,7 millióra, a Slaviáét 93.6 millióra, a Young boysot pedig 61,8 millióra taksálja. Tény, hogy a Slavia ellen kellett a szerencse is, a svájci csapat viszont papíron gyengébb a Prágánál. Meglátjuk... Hol lesz az első meccs?
2021. aug. 13. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!