Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy működik a tippmixpro...

Hogy működik a tippmixpro nyereményegyenleg?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy olyat nem lehet csinálni a tippmixpro-n hogy befizetek pl. 100 ezer forintot,meggondolom magam és kiveszem a pénzt.Külön van a befizettet egyenleg,és a nyeremény egyenleg. Pl. befizetek 100 ezer forintot,elkezdek játszani 5 ezer forintos alaptétekkel,és hónap végére csinálok 50 ezer forint profitot,akkor a teljes egyenlegem 150 ezer forint lesz.Ilyenkor ki tudom utalni a teljes 150 ezret?Vagy csak az 50 ezret amit nyertem?Vagy hogy működik az egész?Mert a teljes 100 ezret nem tudom megforgatni,mert pl 100 ezer az egyenlegem,kötök egy fogadást 5 ezer forintos alaptéttel 2-es oddson,az nyer akkor 105 ezer lesz az egyenlegem,és ha kötök egy újabb fogadást 5 ezerért akkor azt az 5 ezret ugyanúgy levonja a nyereményegyenlegből,nem csak a befizetettből.Valaki leírná hogy hogy működik az,ha én hó elején pl 100 ezret befizettem,hóvégére lett 150 ezer,és az gész 150-et ki akarom utalni?

2021. aug. 30. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz kiutalni, amennyit nyertél. Azt írják jóvá a nyereményegyenlegeden. Tehát ha pl. 2-es odds-ért teszel 10 meccset, külön-külön 5 ezres tétekkel, és jön mind, akkor összesen 100 ezret nyertél, azt tudod kiutalni. Ha teszel egy fogadást, és még van pénzed, amit nem forgattál meg, akkor nem vonja le a nyereményegyenlegből. Meg kell forgatnod a teljes befizetett összeget, hogy nyereménnyé váljon.
2021. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ez így elég nagy ki*aszás,akkor maradok unibet,bet365 irodáknál,plusz papíron.
2021. aug. 30. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Mirol beszeltek? A tippmixpro ugyanolyan mint a bet365.


Amit befizetsz a sajat penz. Barmikor kiveheted akkor is ha nyersz hozza akkor is ha vesztesz belole.



Azonban azt valoban nem szereti egyik iroda se hogy befizetsz majd jatek nelkul kifizetsz. Epp ezert altalaban szoktak kérni egyszeres forgatast. Vagyis ha befizetsz 100000forintot akkor tetkent fel kell raknod 100000forintot. De ez mindenhol igy van. Legalabbis erre hivatkozva barhol visszautasithatjak a kifizetest.

2021. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Epp ezert erdemes annyit befizetni amennyit el is akarsz jatszani. Tehat ha 200ftos tettekkel heti 1 mixet adsz fel, akkor felesleges 100000ftot befizetni, boven eleg 1000ftot.. (500 a minimum)


De ha 100000et befizetsz, akkor 5 10000es tetekkel hamar megvan a forgatas.

2021. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég annyit befizetned, amennyi az első téted lesz.

A bankroll nem azt jelenti, hogy a számládon van az összes pénz, hanem azt, hogy az a pénz a fejedben el van különítve a sportfogadásra. Ha elbukod, befizetsz megint.

2021. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha 100 ezret fizetek be,és 10 db 10 ezrest fogadást kötök,akkor megforgattam a 100 ezret?Szóval nem csak úgy veszik megforgatottnak a pénzt ha a 100 ezret 1 fogadásra teszem,hanem pl 10 db 10 ezres,vagy 5 db 20 ezres,stb fogadás is jó?
2021. aug. 31. 10:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert olvastam véleményeket a tippmixpro-ról,és negatívumként írták hogy szinte lehetetlenség a befizetett pénzed visszakapni,ha mégsem akarsz játszani,de ha vissza utalják,akkor töbebt nem lehet regisztrálni.
2021. aug. 31. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:

De még mindig nem értem, ha 10 ezres téteket akarsz feltenni, akkor miért nem jó ha feltöltesz 10k-t, és ha elbukod, akkor megint?

Ne olvasgass már ilyen f*szságokat, ilyen nincs egy ország egyedüli hivatalos fogadóoldalánál, hogy nem tudod visszaszerezni a befizetett pénzed. Ha 10*10k tétet teszel fel, akkor meg van forgatva az összeg. Ez az iroda egy rakás szar, de nem fognak lenyúlni.


És mégegyszer: 1. mondat.

2021. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6/ Igen. Ha 1000x teszel 100-ért, úgy is megforgattad. Lényeg, hogy tegyél akkora értékben fogadásokat összesen, amennyit befizettél.
2021. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Raadasul nincsen oddskovetelmeny mint egy bonuszforgatasnal, szoval felteheted 1,01re is.
2021. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!