Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Gulácsi miért válogatott...

Gulácsi miért válogatott amikor minden meccsen kap egy potyagólt?

Figyelt kérdés

Hiába van 1-2 nagy védése ha mindig beszed egy nagy potyát is. Izland ellen bevédi a szabadrúgást, a németek elleni EB meccsen aláfutott a beadásnak amiből gól lett, az angolok ellen beütött egy fejest meg a hóna alatt ment be egy távoli lövés.

Én Rossi helyében Dibuszt játszatnám, neki is simán vannak extra védései.


2021. szept. 3. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

És te kit tennél be a helyére?

Amúgy meg Szoboszlai akkor miért válogatott ha egy szabadrúgást se tudott kapura se lőni tegnap? Vagy a több halovány fiúcska pl. a védelemben, akiken úgy mentek át mint kés a vajon? Egy kapus egymaga nem fog 100%-ban mindent kivédeni.

Még pont Gulácsi aki igaz hogy hibázgat, de ha átlagot kéne vonni akkor talán a legjobb játékos a keretben. Érdekes amikor meg nyertek vagy ikszeltek pl. a franciákkal, akkor ő volt az isten.

Az angolok más kaliber ennyi. Mi változik ha nem 4-0-ra hanem csak 3-0-ra vernek minket mondjuk? Semmi. Zakó így is, úgy is.

2021. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ja bocs, írtad kit tennél be a helyére. Hát én Dibuszban sem látom hogy több lenne.
2021. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Dibusz tavaly a BL-ben megmutatta, hogy magyar szinten jó kapus, de a nemzetköziben meg nem.
2021. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Ő a legjobb kapusunk és kész. Vannak hibái sajnos de az EB-n például remekül védett. Nem hiszem hogy Dibusz jobb lenne. Azért Gulácsi mégiscsak a Bundesliga legjobb kapusa lett nem is olyan rég. Dibuszért meg nem nagyon kapkodnak külföldről, én legalábbis nem tudok róla
2021. szept. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!