Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Futsallba mennyire számít a...

Futsallba mennyire számít a magasság egy kapusnak ? 162cm vagyok és ugye neha neha be állok kapuba mert más nem szeret :D és élvezem, csak ugye nagykapura nem előnyös a magasságom. Kis kapun mire kell figylenem nagyon? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
mert ugye a ficakra tartó lővéseket nem annyira bírom fogni ami 200Km/H jön felém :D. előre is köszi a válaszokat, és még egy kérdés, hogy valaki szokott nagy kapura védeni ilyen 162cm magassággal ? :D

2021. szept. 7. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
szegény milyen törpe :D Nagy kapura meg se próbáld, a kézikapu is bőven nagy neked. Nem bántásból, de tényleg nem vagy egy kapus méret.
2021. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A '80-as évek egyik legnépszerűbb kapusa a mexikói Jorge Campos volt. Igaz, most láttam, hogy csatárként és játszott valamikor, valahol, de a válogatottban kapus volt. 168 cm magas volt, amivel már akkor is látványosan alacsonyabb volt a többi kapusnál.

Nagyon látványos stílusa volt. Nézd meg, hogy ő hogyan védett a nagy kapuban!

2021. szept. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sokszor próbáltam nagyra csak hát ugye nekem az a kedvenc posztom és így picit Szomorú vagyok 😅, rendben a Camposrol hallottam rá nézek 😃
2021. szept. 8. 06:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Nos tény, hogy kapus poszton nem előnyös az alacsony termet, de próbálkozni, gyakorolni kell. Világszinten sikeres kosárlabdázók között is van olyan, aki 170 alatti, pedig oda még jobban kell a magasság.
2021. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Szerintem futsalban még előnyös is lehet ez a magasság. A lapos labdákra jobban le tudsz érni, alacsonyabban van a súlypontod is ami sokat segíthet a gyors mozgásban mert itt főleg lábbal kell védeni, meg a testeddel beledobni magad a lövésekbe. Kisebb a kapu is mint a nagypályás labdarúgásban, ilyen magassággal simán eléred a felsőbe tartő labdákat is. Kitartás és gyakorlás kérdése az egész innentől. Sok sikert!
2021. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szia 5-ös, koszonom szépen a bíztatást nem vagyok iagzolt futsall kapus, és 20 évesen nagyon nem lehetek már szerintem :D
2021. szept. 13. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Viszkis filmet!

A bankrablást hagyd ki a saját életedből. :)

2021. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben uram, rá nézek :)
2021. szept. 13. 22:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Oh és futsallba szoktak kapus kesztyűt hordani? 😅
2021. szept. 13. 22:14
 10/13 anonim válasza:
Változó. Valaki jobban szeret kesztyű nélkül védeni mert úgy érzi felesleges a kesztyű, de sokan védenek kesztyűben. Én régebben mindig kesztyűben védtem mert úgy jobban tapadt a labda a kezembe. Ha minden igaz viszont van külön futsal kapusoknak gyártott kesztyű is, utána lehet nézni de szerintem felesleges ha nem profi szinten csinálod.
2021. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!