Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehet bekerülni egy...

Hogyan lehet bekerülni egy első osztályú csapatba?

Figyelt kérdés

Leszögezem nő vagyok és csak elméleti kérdés. Mondjuk ha egyszer lesz gyerekem,nagyon tehetséges és szeretne nagyon focista lenni,akkor milyen utat kell bejárnia, hogy mondjuk egy első osztályú külföldi focicsapatban játszhasson? Illetve én hogyan tudom már kiskorától támogatni a későbbi karrierjében?

Köszi a válaszokat



2021. szept. 15. 13:49
 1/2 anonim válasza:

Először is keress egy klubot a környéketeken, és hívd fel őket, hogy lehet-e vinni a kisfiad/lányod, és náluk hogyan működnek a dolgok. Én úgy tudom, hogy U7 a legkisebb korosztály, oda az 5-6-7 éveseket szokták vinni, akkor már el lehet kezdeni a sportot. De az a legjobb, ha már sokkal kisebb korban is sokat labdázol vele. Pl udvaron focizhattok együtt, csak hogy szokja a labdát, és kiderüljön, hogy egyáltalán szereti-e, érdekli-e.

Ezután annyi a teendőd, hogy elhordod az edzésekre, meccsekre, és sokat gyakorolsz vele otthon. A többit a klub "intézni" fogja.

Érdemes egy hozzátok nagyon közeli, kényelmesen megközelíthető csapatot választani, ahová nem nyűg elvinni egy héten 3x pl. Aztán, ha úgy látják, hogy tehetséges, akkor úgyis átirányítják valami komolyabb klubba.

De azért az a fontos, hogy ő szeressen, és akarjon focizni, és ne a te álmaidat próbáld rajta keresztül megélni.

2021. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nem erőltetnék rá semmi olyat amit ő nem szeretne majd.

2021. szept. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!