Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri fociakadémiára menni?

Megéri fociakadémiára menni?

Figyelt kérdés
Megéri a mai világba fociakadémiára menni vagy nem? Én mennék szivesen, sok ember szerint megvan hozzá a tehetségem :D

2021. szept. 19. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ itthon vagy külföldön. Külföldön igen, ott sokkal jobb a helyzet. Itthon az akadémistákból 90%ban megyei játékos lesz. Ritka hogy valaki saját nevelésű játékosa nb1ben lesz. A jobban mennek nb3,ba a rosszabbak megyeibe. Lehet hogy jobb az oktatás, meg az edzések, nem tudom, sosem voltam akadémiai edzésen, de az biztos hogy a gyerekek ott sem veszik komolyabban a dolgokat. Hétvégén isznak, buliznak, cigi, stb, táplálkozásról meg ne is beszéljek. Ebből adódóan ha te mész akadémiára, és tudatosan élsz, akkor még viheted valamire. Egyébként nem hogy akarsz "akadémiára menni"? Mi ennek a menete, felhívod őket, hogy szeretnél jelentkezni? Tudtommal nyáron szoktak lenni csak, és onnan válogatnak de javitsatok ki ha nem
2021. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Na, mentél?
2021. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, tegnap megyek holnapra
2021. okt. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!