Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ebből hány nullás vereség...

Ebből hány nullás vereség lesz kedden?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 10. 23:23
A kérdező szavazást indított:
3-nál megállnak az angolok, pihenni fognak
Félgőzzel egy ötöst bepiszkálnak
Mivel nekik már nincs miért pihenni így parádézni fognak és teljes gőzzel bepakolnak annyit amennyit csak bírnak (akár még 10 is benne lehet)
12 szavazat
 1/8 anonim válasza:
81%

az első két lehetőség simán benne van, de ha már ennyire erős mezőnyt raknak fel, akkor szerintem a második az esélyesebb. andorra ellen a b-csapatot küldték fel és bár később voltak cserék, azért a gólok többségét a kezdőcsapat lőtte.


szóval szerintem a második :)


és tekintve, hogy az utóbbi meccsen két játékosuk is megszerezte az első válogatott gólját, hát... szerintem ez csak még jobban lelkesíti őket.

2021. okt. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Annyira örülnék annak ha az angolok a múltkori dobálózás miatt most felszívnák magukat, és erődemonstráció lenne. Ideje lenne egy "nyolcasba beleszaladni"
2021. okt. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 na meg persze megérdemelnénk, hogy az angol szurkolók jól megdobálják a válogatottat és a himnuszt kifütyüljék.
2021. okt. 11. 06:35
 4/8 anonim válasza:
81%
én sokkal szívesebben szurkolok az angoloknak attól függetlenül, hogy nem tudom, odaát mennyi pénz megy bele. persze klasszisokkal jobbak, de meg tudnak újulni, és a fiatal játékosaik is lelkesek amit nagyon jó látni ahelyett, ami itt folyik (tudom, hogy pénz és befolyás kérdése is, de elszomorító az egész helyzet.)
2021. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Az itthoni szeptemberi rasszizmussal és gyűlölettel teli meccs miatt bosszúból gurítanak egy laza hatost vagy hetest...
2021. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

#4 Nem a sok pénz a baj, hanem az, hogy ez közpénz.

Ne azt válaszoljátok, hogy ez egy főre egy-két zsömle ára! Menjetek be, csak látogatni, egy kórházba!

2021. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Kokkos Szoboszlaival hált hétfő nach Mittagessen
2021. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
valaki nem tudja, hogy 8-nál nagyobb arányú vereségre mennyi az odds?
2021. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!