Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért Szoboszlai a magyar...

Miért Szoboszlai a magyar nagy reménysége?

Figyelt kérdés

Miért ekkora sztár?

Lipcsébe alap ember Gulácsi, és Willi Orbán.

Szobika be sem fér a kezdőbe, sőt sokszor be sem cserélik.


Akkor Gula, és Willi jobbak nem? Logikuis



2021. okt. 21. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem az... azért mert néha berúg egy szabadot 16 méterről attól függetlenül figyelmetlen, kapkod, eladja a labdákat. Nem véletlen hogy nem rakják kezdőbe.
2021. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Neha van 1 jó Meccse és ennyi.. Lehet hogy fiatal, de ha olyan jó lenne már most is latszana.

Én többet vártam tőle mikor oda igazolt. Egy erősebb bajnokságba nem tud folyamatosan jó teljesítményt nyújtani. Hamarosan eladjak.

2021. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Szépen kezd kirajzolódni végre, hogy ő is csak az x+1. aktuális kormány + média által felszopkodott srác. Dzsudzsák helyére kellett valaki, ő lett az.


Tök jól bemutatja azt is, hogy működik jelenleg a játékosok árazása. Őt a média orrba szájba szopkodta, ezért be is került egy top50es tehetséges fiatal listába.


Közben meg egy bundesligában nem tudja magát a kezdőbe verekedni. Amikor a német kupában gólt rúg akkor persze a nemzethy narancs sport szobrot állít neki, de amikor se bundesliga, se bl meccsen nem kezdő, de még csak be sem cserélik arról már hallgatnak.


Nem tudom mit látnak benne. Időnként villan egyet egy távoli lövéssel. Egyébként meg rengeteg eladott labdája van, akciógólt alig szerez, mai pressing-es fociban meg ott kerüli a fizikai kontaktot ahol tudja.


10-15 éve amikor még nem a médiáról szólt a foci nagyjából egy Bologna - Nagy Ádi szint lett volna a srác.

2021. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem tehetséges, csak még nem épült fel tejesen a sérüléséből, és nem lendült formába. A kezdőbe is ezért nem került bele.
2021. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Felépült már.. :)
2021. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

#5

Igen, hallottam róla, úgy értettem, hogy még nem jött formába a sérülése után, csak rosszul fogalmaztam :D

2021. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Most mi a kérdés?

Tudom, hogy tökmindegy, mit írunk, kialakult benned egy prekoncepció amit a büdös életbe nem lehet lerombolni semmilyen ellenérvvel, de lényegtelen

Külön tetszik ez a lekezelő "Szobikázás", ne haragudj, de te ki a halál f*szának képzeled magad? :DDDDD


Szoboszlai azért nem játszik, mert a Lipcsében pont azon a poszton, ahol ő játszik, van 2 világklasszis szintű tehetség, meg egy klublegenda


Ott van Forsberg akinek kb 200-250 meccse van a Leipzigben, ott van Olmo, akit évek óta csábít a Barca, és kb a legnagyobb spanyol tehetség volt amíg Pedri fel nem tűnt, és ott van Nkunku, akinek középpályásként 25 gólja és 13 gólpassza van a szezonban (!!!!!!), Nkunku konkrétan a VILÁG legjobb formában lévő középpályása jelenleg. Tedesco meg általában 1 támadó kp-val és 2 csatárral játszik, Nkunku tud csatárt is játszani, Szoboszlai nem.


Egyszerűen pont azon a poszton, ahol Szoboszlai játszik, nincs neki helye, mert pont ott van 2 világklasszis szintű játékos, meg egy Szoboszlainál picit gyengébb, de klublegenda



Hármasnak:


,,Közben meg egy bundesligában nem tudja magát a kezdőbe verekedni."


A VILÁG HARMADIK legerősebb bajnokságáról beszélsz.. A Lipcse meg a világ egyik legjobb csapata, nincs bent a szűk elitben (amiben jelenleg 8-10 csapat van benne), de ettől függetlenül egy stabil BL-szereplő, Bundesliga élcsapatról beszélünk.


Ha már felhoztad Dzsudzsákot, neki sem a tehetségével volt baja soha sem, hanem azzal, hogy a pénz mindig fontosabb volt neki, mint a karrierje. Középszintű európai ligákban meg az araboknál halomra kereste magát, és ennyi.


Nézd meg kik játszottak akkoriban a holland ligában: Wijnaldum, Suarez, Luuk De Jong, Mertens, Dost, Arnautovic, Moussa Dembele


Nem lett mindegyikőjükből klasszis játékos, de mindegyikőjük lett egy európai szinten jó játékos, és BL-szintű csapatokban játszott nagyjából mindenki


És Dzsudzsák anno kiemelkedett ebből a mezőnyből (azért Suarez nagyobb tehetség volt ez nem kérdés)

2022. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!