Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lesérült a lábam focizás...

Lesérült a lábam focizás közbe. Meddig nem vehetek részt meccseken?

Figyelt kérdés
Több mint 10 éve focizok versenyszerűen. Benne vagyok egy csapatba és folyamatosan meccseink vannak. A legutóbbi meccs után lesérültem. Sajnos menni alig birok. Sztetek mikor játszhatok újra? A foci az életem, nem szeretném abbahagyni.

2021. okt. 23. 10:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha annyira leserultel, kerdezd meg az orvost. Mi megis honnan a fenebol mondjuk meg neked, hogy meddig nem jatszhatsz? Nem vagyunk josok es kitalalni se tudjuk, mi a serulsed es mennyire komoly.
2021. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg.


Amíg meg nem gyógyúl.

2021. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hét átlagosan
2021. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
10 éve versenyszerűen focizol és azt várod, hogy ismeretlenek mondják meg látatlanban, hogy mikor focizhatsz újra? Ha csak meghúzódtál, akkor talán pár hét múlva. Ha keresztszalag szakadás, akkor fél év múlva jó esetben.
2021. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!