Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit lehet tenni ha meccs...

Mit lehet tenni ha meccs közben izgulok (foci)?

Figyelt kérdés

Megye 1 ifiben játszom, úgy hogy a felnőtt csapattal szoktam edzeni. Az edzésen még a felnőttek között is néha elég jól nyomom, de a meccseken valamiért soha nem megy úgy mint edzésen (mindig be jön egy rosz pasz, labda átvétel, stb)

Gondolom hogy ez nem véletlenül van és én úgy gondolom hogy azért mert "sokan" néznek játék közben.

Tudom, zárják ki a külvilágot, de akaratlanul is néha ki nézek oldalra és látok egy-egy embert, ez miatt meg már elkezd járni az agyam és csomó dolgon gondolkodni, hogy vajon mit gondol, és ezért el kezdek izgulni, hogy mindent jól kell csinálni hogy lássa milyen jól nyomom

Van aki így van/volt ezzel, mint én? Hogy sikerült ezt leküzdeni nektek?



2021. okt. 27. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki kiírta azt a kérdést, hogy elmennél próbajátékra, de félsz, hogy elutasítanak?
2021. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem
2021. okt. 28. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!